بدون دیدگاه
2017/05/12 - 19:29

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛

جوابیه وزارت کار به ادعای یک کاندیدا در مناظره سوم

جوابیه وزارت کار :وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادعای یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری در مناظره امروز درباره افزایش مستمری اقشار نیازمند با هدف بهره‌برداری انتخاباتی را، تکذیب کرد.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادعای یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری در مناظره امروز درباره افزایش مستمری اقشار نیازمند با هدف بهره‌برداری انتخاباتی را، تکذیب کرد. به گزارش خبر راست، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمده است:” افزایش مستمری مددجویان بهزیستی در بودجه سال ١٣٩۶ یعنی در بهمن ١٣٩۵ تصویب شد. با موفقیت برجام و […]

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادعای یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری در مناظره امروز درباره افزایش مستمری اقشار نیازمند با هدف بهره‌برداری انتخاباتی را، تکذیب کرد.

به گزارش خبر راست، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمده است:” افزایش مستمری مددجویان بهزیستی در بودجه سال ١٣٩۶ یعنی در بهمن ١٣٩۵ تصویب شد.

با موفقیت برجام و افزایش درآمد نفت این امکان به وجود آمد که مستمری مددجویان سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی به سه برابر افزایش یابد”.

در مناظره سوم کاندیداهای انخابات ریاست‌جمهوری، رئیسی اظهار کرد:” آقای روحانی می‌گوید درآمد مستمری‌بگیران را سه برابر کردیم. چرا از روز اول این کار را نکردید؟ چرا کار تبلیغاتی کردید؟ ما می‌گوییم چرا به زندگی فقرا بی‌توجهی کردید؟ اینها کار تبلیغاتی است … ما می‌گوییم باید به فقرا توجه کنیم. شما هم دارید این کار را می‌کنید ولی ای ‌کاش از روز اول این کار را می‌کردید”.


شماره خبر 3563 - 2017/05/12
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com