بدون دیدگاه
2017/03/24 - 16:54

نام‌نویسی ۹۳۸ داوطلب انتخابات شوراها در شهرستان رشت

فرماندار شهرستان رشت گفت: تا پایان روز چهارم ثبت‌نام، در مجموع ۹۳۸ نفر در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا شهرستان رشت ثبت‌نام کردند. به گزارش خبرراست، سیروس شفقی، فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان رشت در پایان چهارمین روز از ثبت‌نام داوطلبین انتخابات شوراهای شهر و روستا در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: […]

فرماندار شهرستان رشت گفت: تا پایان روز چهارم ثبت‌نام، در مجموع ۹۳۸ نفر در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا شهرستان رشت ثبت‌نام کردند.

به گزارش خبرراست، سیروس شفقی، فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان رشت در پایان چهارمین روز از ثبت‌نام داوطلبین انتخابات شوراهای شهر و روستا در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در چهارمین روز ثبت‌نام داوطلبین پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرستان رشت ۳۴۹ نفر ثبت‌نام کردند که در حوزه‌های شهری تابعه ۷۱ نفر و در حوزه‌های روستایی بخش‌های تابعه شهرستان رشت ۲۷۸ نفر که در مجموع تعداد ۲۵۳ نفر مرد و ۲۵ زن می‌باشد.

وی افزود: از روز دوشنبه، ۳۰ اسفند ۹۵، زمان شروع ثبت‌نام در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا شهرستان رشت تا پایان روز چهارم، ۳ فروردین در مجموع ۹۳۸ ثبت‌نام کردند که ۱۹۳ نفر مربوط به حوزه‌های شهری تابعه و ۷۴۵ نفر نیز برای حوزه‌های روستایی بخش‌های تابعه شهرستان رشت هستند.

شفقی در پایان آمار داوطلبین ثبت‌نامی شهر رشت را در روز چهارم ۴۷ نفر اعلام کرد که از این تعداد ۳۸ مرد و ۹ نفر زن بودند و ادامه داد: در مجموع تاکنون۱۲۱نفر داوطلب برای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر رشت ثبت‌نام نمودند که ۱۰۳ نفر مرد و ۱۸ نفر زن می‌باشند.


شماره خبر 351 - 2017/03/24
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com