۱ دیدگاه
2018/10/19 - 16:34

اژدها وارد میشود

شهردار معزول گزینه کدامیک از اعضای شورای پنجم؟؟!

اختصاصی خبرراست/یکی از خبرهای تکان دهنده در روز گذشته شنیده هایی حاکی از لابی شهردار معزول رشت جهت تصدی دوباره این سمت و تلاش برخی از اعضای شورا در این راستا میباشد! در این شهر چه می گذرد؟؟؟ و حضرات با کدام دلیل واستدلال عامل فجایع امروز رشت را دوباره به عنوان گزینه شهرداری تعرفه […]

اختصاصی خبرراست/یکی از خبرهای تکان دهنده در روز گذشته شنیده هایی حاکی از لابی شهردار معزول رشت جهت تصدی دوباره این سمت و تلاش برخی از اعضای شورا در این راستا میباشد!

در این شهر چه می گذرد؟؟؟

و حضرات با کدام دلیل واستدلال عامل فجایع امروز رشت را دوباره به عنوان گزینه شهرداری تعرفه کرده اند؟؟؟

آیا سنگینی حجم آوار ناشی از سو مدیریت این فرد بر دوش مدیریت شهری سنگینی نمی کند که برخی از افرادی که مدعی تپیدن قلب برای این شهر و شهروندان هستند اینگونه سرنوشت رشت نحیف و بی جان را فدای منافع شخصی و باندی خود می کنند؟؟؟

این حجم از خرابی آدمی را به فکر فرو میبرد که افراد حاضر در شورای شهر گویی در رشت و بین رشتوندان زندگی نمی کنند و شاید زبان مردم این شهر و آلام و معضلاتشان برای آنها غریب است و از درک آن عاجزند که تکرار فاجعه سو مدیریت گذشته را در سر می پرورانند…

از نابودی بازار رشت بگوییم تا اخلال در معیشت انبوهی از رانندگان تاکسی که ره آورد اجرای نادرست طرح پیاده راه و مسدود کردن قلب شهر میباشد یا بدهی ۷۰۰۰ میلیاردی که عملا مدیریت شهری را به افلیجی ناتوان بدل کرده است؟؟

از برخورد نادرست و عدم رضایت پرسنل شهرداری از رفتارهای زشت و زننده این فرد بگوییم یا جولان و چمبره طیفی محدود از پیمانکاران بر منابع شهر؟؟؟

کدام مؤلفه مثبت در این فرد باعث ترغیب حضرات جهت تعرفه دوباره این کابوس مدیریت شهری در قامت یکرویا برای شهری خواب زده همچون رشت گردیده است و واقعا چطور و چگونه میخواهید پاسخگوی شهروندان باشید؟؟؟

آیا رشت به حیاط خلوت عده ای فرصت طلب و منفعت جو تبدیل شده که گزینه ناکام شهرداری که برای شهری همچون گرگان فاقد صلاحیت تشخیص داده شده با وجود حجم خساراتی که به رشت زده امروز دوباره خود را جزو گزینه های نهایی شهرداری رشت محسوب می کند؟؟؟

خبرراست در ساعات آینده اسناد مهمی را در این خصوص منتشر خواهد کرد


شماره خبر 34943 - 2018/10/19
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com