بدون دیدگاه
2018/10/15 - 10:06

ضرب و شتم یک خبرنگار توسط ماموران شهرداری قزوین

یک خبرنگار در منطقه یک قزوین توسط ماموران شهرداری مورد ضرب و شتم قرار گرفت. ضرب و شتم یک خبرنگار

یک خبرنگار در منطقه یک قزوین توسط ماموران شهرداری مورد ضرب و شتم قرار گرفت. به گزارش خبر راست، شب گذشته، یک خبرنگار قزوینی، در حال عبور از یکی از خیابان‌های قزوین بود که با صحنه‌ای خبرساز مواجه شد. ماموران شهرداری در منطقه یک قزوین درحال تخریب یک چهاردیواری در حومه قزوین بودند که با […]

یک خبرنگار در منطقه یک قزوین توسط ماموران شهرداری مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

به گزارش خبر راست، شب گذشته، یک خبرنگار قزوینی، در حال عبور از یکی از خیابان‌های قزوین بود که با صحنه‌ای خبرساز مواجه شد.

ماموران شهرداری در منطقه یک قزوین درحال تخریب یک چهاردیواری در حومه قزوین بودند که با مقاومت مالک مواجه می‌شوند، این خبرنگار تصمیم می‌گیرد از این صحنه فیلمبرداری کند که با واکنش تند ماموران شهرداری مواجه می‌شود و ماموران او را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند.

خبرنگاری که کنجکاوی‌اش، ماموران شهرداری را آزرده کرده، دچار آسیب‌هایی از ناحیه گردن و زانو شده و گوشی وی توسط عوامل شهرداری ضبط شده است، وی هم‌اکنون در بیمارستان شهید رجایی قزوین بستری است.

صبح امروز، این حادثه رسانه‌ای شد و به دنبال آن، تصاویری از خبرنگار مصدوم که روی تخت بیمارستان افتاده، منتشر شد.

انتشار این خبر، شهرداری قزوین را به واکنش واداشت و موحب شد اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قزوین اطلاعیه‌ای صادر کند.

در این اطلاعیه آمده‌است: باتوجه به انتشار اخباری در خصوص ضرب و شتم خبرنگار صداوسیمای الوند، شهردار قزوین طی دستوری به مدیر منطقه یک شهرداری، سرپرست حراست، مدیر بازرسی و رسیدگی به شکایت و مدیر اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قزوین، بررسی این موضوع و ارائه گزارش آن در اسرع وقت امروز را خواستار شد.


شماره خبر 34657 - 2018/10/15
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com