بدون دیدگاه
2018/10/12 - 16:18

اصلاحطلب اولیه استان! بازیچه ای در ید اصلاحات زدگان امروزی…

اصلاحطلب اولیه استان!

اختصاصی خبر راست/ روز گذشته شاهد اعلام نظر تعجب برانگیز مدیری ورزشی در خصوص برخی از اعضای شورای شهر رشت بودیم که این مواضع آقای مدیر با توجه به تجربه و جایگاه وی جای بسی تعجب و البته تاسف داشت! ایشان که خود را با عنوان اصلاحطلب اولیه استان! معرفی کرده و در ادامه با […]

اختصاصی خبر راست/ روز گذشته شاهد اعلام نظر تعجب برانگیز مدیری ورزشی در خصوص برخی از اعضای شورای شهر رشت بودیم که این مواضع آقای مدیر با توجه به تجربه و جایگاه وی جای بسی تعجب و البته تاسف داشت!

ایشان که خود را با عنوان اصلاحطلب اولیه استان! معرفی کرده و در ادامه با انتقاد از اعضای لیست امید حاضر در شورا جهت استقلال عمل و انتخاب گزینه شهرداری با علم بر وقایع روز، معضلات موجود در شهر و شهرداری و مولفه های مد نظری که حاصل بیش از یک سال حضور در مدیریت شهری و بررسی میدانی مسائل میباشد تلاش آنها در جهت انتخابی شایسته را به تاختن در بن بست تعبیر کرده و با اتهام لجاجت منتخبین شهروندان را جدایی طلب معرفی کرده است.

در این بین ذکر چند مورد به آقای اصلاحطلب اولیه را واجب میدانیم:

۱٫حضرت آقا شما به عنوان یک مدیر مدعی که چند دهه در سطح اول ورزش استان و کشور حضور داشتید ابتدا به صورت مبرهن بفرمایید دستاورد شما در طول این سالها برای جریان اصلاحطلبی جز ایجاد فضای سفارشی در کسب پستهای مدیریتی در حوزه ورزش برای اطرافیانتان چه بوده است؟؟؟

۲٫شما که همواره خود را فردی کمال گرا و متخصص میدانید باید استحضار داشته باشید که مدیریت شهری امری تخصصی و تصمیمات آن البته مبتنی بر اطلاعات میدانی و وضعیت روز شهر و شهرداری میباشد و اعضای شورا نیز قطعا با علم بر این مسائل گزینه مد نظر خود را انتخاب می کنند لذا یا اگر اطلاعات بروز از جزییات اتفاقات شهرداری دارید که شما را تا این حد مجاب به اظهار نظر و تعیین تکلیف برای منتخبین مردم میکند به صورت شفاف مباحث را بیان کنید و یا در امری تا این حد تخصصی ورود نکرده و به مدیریت استخر خود بپردازید.

۳٫با هر چشم غیر مسلح ای میتوان به این پی برد که متن منتشر شده از سوی شما بسته یادداشتی سفارشی از سوی طیفی اصلاحات زده و منفعت طلب میباشد در روزهای اخیر با هر کنشی قصد تخریب وجه اعضای لیست امید را دارند و عیار آنها در جریان اصلاحات بر همگان هویداست پس اگر واقعا طبق ادعایی که داشتید خود را یک اصلاح طلب واقعی میدانید به استقلال رای اعضا به عنوان بارزترین مبانی اصلاح طلبی احترام گذاشته و آب در آسیاب نفاق افکنی نریزید چرا که این عین خیانت به شهر و شهردندان است.

۴٫بررسی عملکرد ادوار شوراهای موفق در سطح کشور نشان دهنده عدم سیاست زدگی پارلمان های محلی در این شهرها میباشد و در عین حال علل ناکامی این نهاد مردمی در رشت در ادوار گذشته اعمال نفوذ جریان های سیاسی در مسائل و تصمیمات مدیریت شهری بوده پس از خواص و نخبگان این شهر انتظار میرود با ایجاد یک فضای مطلوب و حفظ آرامش به منتخبین مردم اعتماد کرده و مجال رسیدگی به وظایف خود را به نمایندگان شورای شهر بدهند.

با آرزوی موفقیت و بهروزی برای هر آنکه دل در گرو رشت و رشتوندان دارد…


شماره خبر 34441 - 2018/10/12
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com