بدون دیدگاه
2017/05/07 - 15:09

رئیس سازمان حج؛

افراد در اولویت حج تا پایان هفته فرصت دارند

رئیس سازمان حج و زیارت گفت:‌ کسانی که در اولویت حج قرار دارند تا پایان هفته آینده فرصت دارند، کاروان‌های خود را اعلام نمایند.

رئیس سازمان حج و زیارت گفت:‌ کسانی که در اولویت حج قرار دارند تا پایان هفته آینده فرصت دارند، کاروان‌های خود را اعلام نمایند. به گزارش خبر راست، «حمید محمدی» در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب تهران در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت حج سال ۹۶ گفت: با توجه به اینکه مقدمات حج ۱۳۹۶ فراهم شده، […]

رئیس سازمان حج و زیارت گفت:‌ کسانی که در اولویت حج قرار دارند تا پایان هفته آینده فرصت دارند، کاروان‌های خود را اعلام نمایند.

به گزارش خبر راست، «حمید محمدی» در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب تهران در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت حج سال ۹۶ گفت: با توجه به اینکه مقدمات حج ۱۳۹۶ فراهم شده، هتل‌های مورد نیاز زائران در عربستان اجاره شده و اکنون در حال ثبت‌نام زائران هستیم.

او افزود: تا آخر این هفته کسانی که دارای اولویت برای رفتن به حج هستند، کاروان‌های خود را انتخاب می‌کنند و تا پایان هفته آینده می‌توانند برای ثبت‌نام و انتخاب کاروان‌های خود مراجعه کنند. تا آخر هفته اسامی کاروان‌ها را اعلام خواهیم کرد. پرداخت هزینه نهایی در هفته آینده صورت خواهد گرفت.


شماره خبر 3344 - 2017/05/07
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com