بدون دیدگاه
2018/09/17 - 17:19

در پی انتشار جزئیات هزینه نشست شهرهای خلاق خوراک؛

اعتراض طلبکاران شهرداری رشت به برگزاری نشست گران شهر خلاق

تعدادی از طلبکاران شهرداری رشت پس از انتشار ریز هزینه های این مجموعه برای نشست شهر خلاق نارضایتی خود را اعلام کردند.

تعدادی از طلبکاران شهرداری رشت پس از انتشار ریز هزینه های این مجموعه (اینجا بخوانید) برای نشست شهر خلاق نارضایتی خود را اعلام کردند. به گزارش خبر راست، شهرداری رشت بدهکارترین نهاد استان گیلان است که طلبکاران آن ماه ها و سال ها منتظر دریافت طلب های خود هستند. طلب هایی که به شدت در […]

تعدادی از طلبکاران شهرداری رشت پس از انتشار ریز هزینه های این مجموعه (اینجا بخوانید) برای نشست شهر خلاق نارضایتی خود را اعلام کردند.

به گزارش خبر راست، شهرداری رشت بدهکارترین نهاد استان گیلان است که طلبکاران آن ماه ها و سال ها منتظر دریافت طلب های خود هستند. طلب هایی که به شدت در اثر تورم چند ماه اخیر از ارزش آن ها کاسته شده است و با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی امروز ادامه روند آن نیز محتمل است که این مسئله بر نگرانی های طلبکاران افزوده است.

با بررسی های صورت گرفته، چند تن از طلبکاران که برای دریافت مطالبات خود به شهرداری رشت مراجعه کردند و با مجموعه ای بی چک (به دلیل مشکلات حوزه مالی) مواجه شدند، پس از شنیدن ریز مبالغ شهرداری رشت جهت میزبانی رشت برای شهر خلاق به ویژه هزینه های میلیاردی تبلیغات بر روی بیلبوردهای شهر تهران به شدت واکنش نشان دادند.

بنابراین اعتراض طلبکاران در این وضعیت و در حالیکه مجموعه شهرداری رشت در ماه های اخیر به دلیل مشکلات در حوزه مالی حتی تکریم ارباب رجوع و پیمانکارانی که اینروزها _به واسطه مشکلات اقتصادی_ حال و روز خوشی ندارند غیر محتمل نخواهد بود.

منبع : آوای رشت


شماره خبر 32211 - 2018/09/17

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com