بدون دیدگاه
2018/09/15 - 20:19

عملکرد و فضا سازی سازمان سیما، منظر شهرداری رشت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم

سجاد محجوب رئیس سازمان ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم از عملکرد سازمان متبوع خود در این ایام خبر داد. به گزارش خبر راست، ایشان با بیان این خبر افزود: تعداد ۷۹ عددالمان صفحه ای و نوری و … در سطح شهر نصب گردیده است که از جمله آنها می توان به المان […]

سجاد محجوب رئیس سازمان ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم از عملکرد سازمان متبوع خود در این ایام خبر داد.

به گزارش خبر راست، ایشان با بیان این خبر افزود: تعداد ۷۹ عددالمان صفحه ای و نوری و … در سطح شهر نصب گردیده است که از جمله آنها می توان به المان عصر عاشورا در میدان امام حسین و تعداد ۴۵ المان نوری(تیر چراغ برقی) در خیابان های شهید مطهری، رسالت و خیابان شهدا اشاره کرد.

همچنین  المان صفحه ای در پیاده راه و سبزه میدان روبروی خیابان علم الهدی و ۲عدد المان سقاخانه کاشیکاری در پیاده راه فرهنگی، المان نوری در خیابان پرستار ورودی سازمان و المان کتل بزرگ در سبزه میدان روبروی خیابان طالقانی و نیز المان ضریح و امام حسین در چهار راه گلسار و ۲ المان نوری (السلام علیک یا ابا عبدالله)پل های غیر همسطح  نیایش و انتظام از دیگر برنامه های این سازمان در این ایام بوده است.

ایشان خاطر نشان کردند ساخت و نصب ۹ عدد المان های باکس دار در میادین و خیابان های معلم، صابرین، ورودی پارک شهر، توشیبا، شهدای رسانه (استخر) روبروی پمپ بنزین خطیبی، ولیعصر،مسجد امام خامنه ای ورودی تازه آباد و ۱۵ المان کتل تیرهای برق در هسته ی مرکزی پیاده راه، ورودی پیاده راه از شریعتی انجام و نصب گردیده است.

محجوب در پایان ضمن اشاره به ساخت دکور نمادین صحرای کربلا و فضاسازی در میدان شهدای ذهاب و  رونمایی از پرچم سیاه مزین به جمله (این شهر عزادار حسین (ع) است)از ساختمان شهرداری در پیاده راه مرکزی شهر، از آمادگی سازمان متبوع خود مبنی بر دراختیار قراردادن فضاهای تبلیغاتی در قالب استند و آویز تیربرقی به هیئت های مذهبی اعلام نمود.


شماره خبر 32002 - 2018/09/15
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com