بدون دیدگاه
2017/05/05 - 18:48

وزارت امور خارجه،

پاسخ وزارت خارجه به ادعاهای مطرح شده از سوی برخی کاندیداها درباره برجام

وزارت امور خارجه به ادعاهای مطرح شده از سوی برخی کاندیداها در خصوص برجام که در مناظره انتخاباتی امروز بیان شد، پاسخ داد.

وزارت امور خارجه به ادعاهای مطرح شده از سوی برخی کاندیداها در خصوص برجام که در مناظره انتخاباتی امروز بیان شد، پاسخ داد.   به گزارش خبر راست، در متن این پاسخ آمده است: وزارت امور خارجه در پاسخ به ادعاهای غلط و یک سویه درخصوص برجام» که در مناظره انتخاباتی امروز بیان گردید، موارد زیر […]

وزارت امور خارجه به ادعاهای مطرح شده از سوی برخی کاندیداها در خصوص برجام که در مناظره انتخاباتی امروز بیان شد، پاسخ داد.

 

به گزارش خبر راست، در متن این پاسخ آمده است: وزارت امور خارجه در پاسخ به ادعاهای غلط و یک سویه درخصوص برجام» که در مناظره انتخاباتی امروز بیان گردید، موارد زیر را به اطلاع مردم شریف ایران می‌رساند؛

۱.  کلیه تحریم هایی که بر اساس برجام باید برداشته می شدند همگی لغو و متوقف شده اند. برخی موانع و مشکلاتی که در حوزه بانکی هنوز وجود دارند ناشی از تحریم ها و مشکلاتی هستند که در خارج از برجام قرار دارند.

۲.  کلیه درآمدهای نفتی و منابع مالی کشور که در اثر تحریم های هسته ای مسدود شده بودند،آزاد شده و در دسترس بانک مرکزی قرار دارند. درآمدهای حاصل از فروش نفت به صورت کامل در اختیار کشور است و به نحو مقتضی از آن استفاده می شود.

۳.  برنامه هسته ای کشور از جمله غنی سازی طبق برنامه عظیمی از سوی سازمان انرژی اتمی کشورمان ادامه دارد. راکتور آب سنگین اراک با امضای قرارداد میان ایران و چین در حال مدرن سازی است. بار دیگر تکرار می کند بتون ریزی که مربوط به مخزن قدیمی اراک است ، فقط فضاسازی تبلیغاتی آمریکا بوده است که متاسفانه توسط برخی تکرار می شود.

۴.  وزارت امور خارجه در طول بیش از یک سال گذشته با تمام بدعهدی ها و تعلل های آمریکا در اجرای برجام مقابله کره و منافع کشور را تامین کرده است. از کاندیداهای عزیز درخواست می شود از نبرد رسانه ای جاری با طرف آمریکایی که جریان دارد در جهت حمله به وزارت امور خارجه و سیاست خارجی سواستفاده نکنند.

 

ایسنا


شماره خبر 3185 - 2017/05/05
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com