بدون دیدگاه
2018/08/28 - 10:50

ممنوعیت صادرات ۶ قلم کالا از ابتدای شهریور

ممنوعیت صادرات 6 قلم کالا

سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد: صادرات ۶ قلم کالای تولیدی به منظور تنظیم بازار داخلی از ابتدای شهریور ماه جاری تا اطلاع بعدی ممنوع شده است‌. به گزارش خبر راست، براساس ابلاغ نامه ی مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت به اطلاع کلیه صادر کنندگان، مدیران واحدهای تولیدی، صنعتی […]

سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد: صادرات ۶ قلم کالای تولیدی به منظور تنظیم بازار داخلی از ابتدای شهریور ماه جاری تا اطلاع بعدی ممنوع شده است‌.

به گزارش خبر راست، براساس ابلاغ نامه ی مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت به اطلاع کلیه صادر کنندگان، مدیران واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی، تجار و فعالان اقتصادی و بخش های خصوصی استان می رساند: صادرات ۶ قلم کالا شامل «انواع کاغذ چاپ، بسته بندی و روزنامه، انواع تیشو، انواع شیرخشک صنعتی، انواع شیرخشک اطفال، چای فله و بسته بندی و کره در بسته بندی بالای ۵۰۰ گرمی» با هدف تنظیم بازار داخلی تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
در این گزارش تاکید شده است: چنانچه هر یک از کالاهای یادشده از محل ورود موقت مواد اولیه آنها تولید شده باشد، مشمول این بخشنامه نیست.

ایسنا


شماره خبر 30429 - 2018/08/28
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com