بدون دیدگاه
2018/08/27 - 11:21

با حضور وزیر نیرو و استاندار گیلان

بهره برداری از نیروگاه برق آبی سد آیت الله بهجت

بهره برداری از نیروگاه برق آبی سد آیت الله بهجت

در چهارمین روز از هفته دولت با حضور وزیر نیرو و استاندار گیلان نیروگاه برق آبی ۶٫۳ مگاواتی سد آیت الله بهجت با سرمایه گذاری ۲۰۷ میلیارد ریالی به بهره برداری رسید. به گزارش خبر راست، در اولین برنامه از سفر یک روزه وزیر نیرو به استان گیلان صبح امروز با حضور دکتر رضا اردکانیان و […]

در چهارمین روز از هفته دولت با حضور وزیر نیرو و استاندار گیلان نیروگاه برق آبی ۶٫۳ مگاواتی سد آیت الله بهجت با سرمایه گذاری ۲۰۷ میلیارد ریالی به بهره برداری رسید.

به گزارش خبر راست، در اولین برنامه از سفر یک روزه وزیر نیرو به استان گیلان صبح امروز با حضور دکتر رضا اردکانیان و دکتر مصطفی سالاری، نیروگاه برق آبی ۶٫۳ مگاواتی سد مخزنی آیت الله بهجت ( شهر بیجار) با سرمایه گذاری ۲۰۷ میلیارد ریالی به بهره برداری رسید.

در این نیروگاه برق آبی که به عنوان اولین پروژه سرمایه گذاری در حوزه نیروگاه های آبی به روش B.O.T توسط شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان تعریف شده، سه واحد توربین نیروگاه و متعلقات آن به ظرفیت ۶٫۳ مگاوات و خط انتقال آن احداث شده است.

همزمان با بهره برداری از این نیروگاه، با حضور وزیر نیرو و استاندار گیلان عملیات اجرایی خط انتقال از خروجی سد آیت الله بهجت (شهربیجار) به تصفیه خانه آب گیلان نیز آغاز شد.


شماره خبر 30350 - 2018/08/27
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com