6 اسفند 1402

انهدام دو باند مواد مخدر در ایام تعطیلات نوروز در زنجان

معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی انتظامی استان زنجان با اشاره به انهدام دو باند مواد مخدر در ایام تعطیلات نوروز، گفت: در ایام تعطیلات نوروز امسال بیش از 62 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک در سطح استان از سوداگران مرگ کشف شد.

به گزارش خبرراست: به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «اسماعیل اسماعیلی» اظهار کرد: فرماندهی انتظامی استان زنجان در راستای تأمین نظم و امنیت مسافران و شهروندان طرح نوروزی را اجرا می‌کند.

وی با اشاره به اجرای طرح پاک‌سازی مواد مخدر و جمع‌آوری معتادان متجاهر در سطح شهر و تفرج‌گاه‌ها در نوروز امسال، خاطرنشان کرد: در ایام تعطیلات نوروز با اجرای این طرح 150 معتاد پرخطر، متجاهر و خرده‌فروش موادمخدر جمع‌آوری شدند.

معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی انتظامی استان زنجان با اعلام این‌که در این طرح 12 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک از متهمان کشف شده است، تصریح کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر موفق شدند دو باند مواد مخدر را شناسایی و تحت نظر قرار دهند.

اسماعیلی گفت: اعضای این دو باند بزرگ موادمخدر در پوشش مسافرت نوروزی قصد داشتند، مقادیر قابل توجهی موادمخدر از نوع تریاک را به استان زنجان منتقل کنند.

وی افزود: مأموران اعضای 10 نفره این دو باند را دستگیر که در بازرسی از آن‌ها بیش از 50 کیلو موادمخدر از نوع تریاک کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان این‌که از متهمان سه دستگاه خودرو نیز توقیف شد، یادآور شد: ریشه بسیاری از جرائم به موادمخدر برمی‌گردد، بر این اساس پلیس مبارزه با موادمخدر در استان، همه توان خود را برای مقابله با این پدیده شوم به‌کار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *