بدون دیدگاه
2018/08/19 - 22:15

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با آزادگان شرکت دیدار کرد

به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره سالروز ورود آزادگان سرافزار به میهن، مهندس اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با آزادگان عزیز شرکت دیدار نمود. به گزارش خبر راست، در این دیدار صمیمی که با حضور اعضای شورای فرهنگی برگزار شد مهندس اکبر ضمن قدردانی از همکاران آزاده شرکت و نیز گرامیداشت آزادگانی که به مقام […]

به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره سالروز ورود آزادگان سرافزار به میهن، مهندس اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با آزادگان عزیز شرکت دیدار نمود.

به گزارش خبر راست، در این دیدار صمیمی که با حضور اعضای شورای فرهنگی برگزار شد مهندس اکبر ضمن قدردانی از همکاران آزاده شرکت و نیز گرامیداشت آزادگانی که به مقام بازنشستگی نائل آمده اند، شجاعت و افتخار آفرینی عزیزان آزاده را موجب عظمت و عزت انقلاب و کشور دانست.

وی با اشاره به خاطرات مربوط به ورود آزادگان به کشور، شور و شوق و فضای حاکم بر جامعه را بی نظیر توصیف نمود و گفت: آزادگان با ورود خود حیات دوباره ای به کشور اهدا نمودند فلذا همواره باید از این بزرگان تجلیل و قدردانی بعمل آید.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص ایثارگران « شما ذخیره بزرگ الهى و یک ثروت عظیم انسانى هستید که در دست دشمن غصب‏شده بودید. خداى متعال شما را به ملّت و به این کشور اسلامى برگرداند» گفت: آزادگان یک ثروت ملی هستند و دورانی پر از افتخار و سربلندی را در تاریخ ایران رقم زدند.

در ادامه این نشست صمیمی آزادگان معزز آقایان خادم الفقرا، محمودی و محمدی به بیان خاطراتی از جبهه های حق علیه باطل و دوران اسارت پرداختند.

همچنین در این دیدار اعضای شورای فرهنگی گاز گیلان از مقام والای آزادگان تجلیل بعمل آوردند و در پایان به رسم یادبود لوح تقدیری به این عزیزان تقدیم گردید.


شماره خبر 29756 - 2018/08/19
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com