بدون دیدگاه
2018/08/18 - 14:00

پیکر «سید‌ضیاء الدین دری» دوشنبه در تهران تشییع می‌شود

پیکر «سید‌ضیاء الدین دری» دوشنبه در تهران تشییع می‌شود نوید دری از تشییع پیکر مرحوم سیدضیاءالدین در روز دوشنبه از مقابل خانه سینما شماره دو،‌ خبر داد. پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : نوید دری از تشییع پیکر مرحوم سیدضیاءالدین در روز دوشنبه از مقابل خانه سینما شماره دو،‌ خبر داد. نوید دری فرزند مرحوم سیدضیاءالدین کارگردان «کیف انگلیسی» و «کلاه پهلوی» گفت: امروز در حرم شاهچراغ با مردم شیراز وداع کرد و تا دو ساعت دیگر راهی تهران خواهد شد. وی افزود: پدرم را روز دوشنبه ساعت 9 صبح از مقابل خانه سینما شماره دو(کانون کارگردانان) تشییع خواهند کرد و راهی قطعه هنرمندان می‌شود. فرزند مرحوم دری، خاطرنشان کرد: خدا را شکر می‌کنم پدرم به آرزویش رسید و در حرم شاهچراغ او را طواف دادند و بسیار تسلی دل ما بود این همه عشق و ارادتی که مردم شیراز به پدرم داشتند و یک تشییع خاطرانگیزی را اینجا شاهد بودیم. گفتنی است، ضیاءالدین دری کارگردان سینما و تلویزیون که مدتی به‌دلیل فرآیند درمانی پیوند کبد در بیمارستانی در شیراز بستری بود، امروز جمعه 26 مرداد چشم از جهان فرو بست.

نوید دری از تشییع پیکر مرحوم سیدضیاءالدین در روز دوشنبه از مقابل خانه سینما شماره دو،‌ خبر داد. به گزارش خبر راست، نوید دری از تشییع پیکر مرحوم سیدضیاءالدین در روز دوشنبه از مقابل خانه سینما شماره دو،‌ خبر داد. نوید دری فرزند مرحوم سیدضیاءالدین کارگردان «کیف انگلیسی» و «کلاه پهلوی» گفت: امروز در حرم […]

نوید دری از تشییع پیکر مرحوم سیدضیاءالدین در روز دوشنبه از مقابل خانه سینما شماره دو،‌ خبر داد.

به گزارش خبر راست، نوید دری از تشییع پیکر مرحوم سیدضیاءالدین در روز دوشنبه از مقابل خانه سینما شماره دو،‌ خبر داد.

نوید دری فرزند مرحوم سیدضیاءالدین کارگردان «کیف انگلیسی» و «کلاه پهلوی» گفت: امروز در حرم شاهچراغ با مردم شیراز وداع کرد و تا دو ساعت دیگر راهی تهران خواهد شد.

وی افزود: پدرم را روز دوشنبه ساعت ۹ صبح از مقابل خانه سینما شماره دو(کانون کارگردانان) تشییع خواهند کرد و راهی قطعه هنرمندان می‌شود.

فرزند مرحوم دری، خاطرنشان کرد: خدا را شکر می‌کنم پدرم به آرزویش رسید و در حرم شاهچراغ او را طواف دادند و بسیار تسلی دل ما بود این همه عشق و ارادتی که مردم شیراز به پدرم داشتند و یک تشییع خاطرانگیزی را اینجا شاهد بودیم.

گفتنی است، ضیاءالدین دری کارگردان سینما و تلویزیون که مدتی به‌دلیل فرآیند درمانی پیوند کبد در بیمارستانی در شیراز بستری بود، امروز جمعه ۲۶ مرداد چشم از جهان فرو بست.


شماره خبر 29576 - 2018/08/18
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com