بدون دیدگاه
2017/05/01 - 12:22

حسن ظهیری؛

نشست شورای ورزش صدا و سیمای مرکز گیلان

نشست شورای ورزش صدا و سیمای مرکز گیلان

نشست شورای ورزش صدا و سیمای مرکز گیلان امروز با موضوع مسابقه حساس سپیدرود رشت – نساجی قایم شهر و ملوان انزلی – نفت مسجد سلیمان برگزار شد. به گزارش خبر راست، در این نشست شورای ورزش که با حضور سردبیران ، تهیه کنندگان ، گزارشگران و برنامه سازان ورزشی برگزار شد مدیر کل صدا […]

نشست شورای ورزش صدا و سیمای مرکز گیلان امروز با موضوع مسابقه حساس سپیدرود رشت – نساجی قایم شهر و ملوان انزلی – نفت مسجد سلیمان برگزار شد.

به گزارش خبر راست، در این نشست شورای ورزش که با حضور سردبیران ، تهیه کنندگان ، گزارشگران و برنامه سازان ورزشی برگزار شد مدیر کل صدا و سیمای مرکز گیلان بر ایجاد فضای آرام پیش و بعد از مسابقه حساس ۲ نماینده گیلان در لیگ دسته اول فوتبال کشور تاکید کرد.
حسن ظهیری با اشاره به مسابقه حساس امروز تیم های سپیدرود رشت و ملوان انزلی گفت : این ۲ تیم شناسنامه فوتبال گیلان هستند و موفقیت هر یک از آنها موفقیت استان است.
وی با تاکیدبر رعایت اخلاق از سوی بازیکنان ، کادر فنی و هواداران فوتبال تصریح کرد : گیلان دارای پیشینه غنی فرهنگی است و این مساله باید در میادین ورزشی هم به ویژه فوتبال به ایران و جهان نشان داده شود.
در ادامه هر یک از سردبیران ، تهیه کنندگان ، گزارشگران و برنامه سازان ورزشی صدا و سیمای مرکز گیلان نظرات خود را در خصوص پخش و پوشش رسانه ای مسابقه  سپیدرود رشت – نساجی قایم شهر و ملوان – نفت مسجد سلیمان  و حواشی آن بیان کردند.
باشگاه خبرنگاران جوان

شماره خبر 2825 - 2017/05/01
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com