بدون دیدگاه
2018/07/30 - 21:13

گزینه اصلاح طلبان شهردار رشت خواهد شد؟!

سه تن از اصلاح‌طلبان شورای شهر رشت با همراهی دو تن دیگر از اعضای شورای شهر رشت بر روی نام علی اوسط مقدم به جمع‌بندی رسیده‌اند.

به گزارش خبر راست، در شرایطی که پس از انتخابات شوراها و عدم رأی آوردن لیست اصلاحات موسوم به لیست امید، گمانه‌زنی‌ها در خصوص عدم در اختیار داشتن قدرت توسط اصلاح‌طلبان شورای شهر رشت مطرح شد و از سوی دیگر پس از شکست گزینه اصلاح‌طلبان در انتخابات هیئت‌رئیسه شورا، این گمانه‌زنی مجدداً تقویت شد. پس‌ازآن اما […]

به گزارش خبر راست، در شرایطی که پس از انتخابات شوراها و عدم رأی آوردن لیست اصلاحات موسوم به لیست امید، گمانه‌زنی‌ها در خصوص عدم در اختیار داشتن قدرت توسط اصلاح‌طلبان شورای شهر رشت مطرح شد و از سوی دیگر پس از شکست گزینه اصلاح‌طلبان در انتخابات هیئت‌رئیسه شورا، این گمانه‌زنی مجدداً تقویت شد.

پس‌ازآن اما اصلاح‌طلبان به دنبال ایجاد لابی‌هایی رفتند که بتواند چربش قدرت آنان را بیش از قبل کند و بر همین اساس شنیده‌ها از ساختمان حاج میرزا خلیل رفیع حکایت از آن دارد که سه تن از اصلاح‌طلبان شورای شهر رشت با همراهی دو تن دیگر از اعضای شورای شهر رشت بر روی نام علی اوسط مقدم به جمع‌بندی رسیده‌اند.

در این شرایط به نظر می‌رسد با انتخاب شهردار مدنظر اصلاح‌طلبان، قدرت این طیف در شورا و شهرداری مجدداً بازیابی شده و به‌روزهای اوج خود مجدداً بازگردند.

گفتنی است اوسط مقدم مدیرکل فعلی سازمان نوسازی و تجهیزات مدارس استان گیلان سابقه کار و مدیریت در حوزه‌های عمرانی در ارگان‌هایی همانند هلال‌احمر استان، نوسازی مدارس استان، مسکن و شهرسازی و کسوت معاونت فنی و عمرانی شهرداری رشت را در کارنامه خود دارد.

سپیدخبر


شماره خبر 27968 - 2018/07/30
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com