بدون دیدگاه
2018/07/30 - 12:33

در نشست رییس شورای اسلامی شهر رشت با معاون زیربنایی سازمان برنامه و بودجه:

ساماندهی فاضلاب رشت اولویت سازمان برنامه و بودجه

نشست رییس شورای اسلامی شهر رشت با معاون زیربنایی سازمان برنامه و بودجه : ساماندهی فاضلاب رشت

در راستای پیگیری های رییس شورای اسلامی شهر رشت در خصوص اخذ اعتبارات ملی جهت ساماندهی فاضلاب و رودخانه های شهری، نشست سید امیر حسین علوی به همراه بهارمست، سرپرست و جمعی از مدیران شهرداری رشت با دکتر عدل معاون امور زیربنایی سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار گردید. اختصاصی خبر راست/ در این نشست […]

در راستای پیگیری های رییس شورای اسلامی شهر رشت در خصوص اخذ اعتبارات ملی جهت ساماندهی فاضلاب و رودخانه های شهری، نشست سید امیر حسین علوی به همراه بهارمست، سرپرست و جمعی از مدیران شهرداری رشت با دکتر عدل معاون امور زیربنایی سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار گردید.

اختصاصی خبر راست/ در این نشست رییس شورای شهر رشت با تاکید بر تاثیرات مثبت ساماندهی فاضلاب شهری رشت و بیان تهدیدات پیش رو در صورت عدم این اتفاق مهم، خواستار توجه بیش از پیش سازمان برنامه و بودجه و تسریع در تخصیص اعتبار جهت انجام این طرح شد.

علوی با ذکر این مطلب که با آغاز بکار شورای پنجم و با اجماع نظر مابین اعضا احیا و ساماندهی رودخانه ها و فاضلاب شهر به عنوان دو هدف زیست محیطی پراهمیت در اولویت کار شورا قرار گرفت و در این زمینه تحقیقات لازم توسط مشاورین مجرب صورت گرفته است و طرح انجام این اقدامات در مرحله نهایی تدوین و بررسی خود قرار دارد، خواستار اختصاص منابع ملی به این حوزه شد.

معاون امور زیربنایی سازمان برنامه و بودجه نیز با تاکید بر این موضوع که اولویت سازمان احیای فاضلاب شهری رشت میباشد از پیگیری های مستمر رییس شورای اسلامی شهر رشت در این خصوص که نشانگر دغدغه مندی وی در حوزه محیط زیست و بهداشت شهری رشت میباشد، تقدیر نمود و با اشاره به دستور دکتر نوبخت از تخصیص بودجه به این حوزه خبر داد.


شماره خبر 27917 - 2018/07/30
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com