بدون دیدگاه
2017/04/30 - 10:40

يوسف سلمان خواه

همه ما در انتخابات تاثیر گذاریم

همه ما در انتخابات تاثير گذاريم- با احترام يوسف سلمان خواه

خبر راست / یوسف سلمان خواه   همه ما به نحوی در انتخابات تاثیر گذاریم. اما صاحبان منافع خاص و اسپانسرها سودای دیگر دارند. آنان دغدغه شان فروش محصول است. انان محصول پیش ساخته خود را به مردم می فروشند. نیازها و مطالبات مردم در بازاریابی محصول محور جایگاهی ندارد فقط مشخصات محصول(بیو گرافی) مهم […]

خبر راست / یوسف سلمان خواه

 

همه ما به نحوی در انتخابات تاثیر گذاریم. اما صاحبان منافع خاص و اسپانسرها سودای دیگر دارند. آنان دغدغه شان فروش محصول است. انان محصول پیش ساخته خود را به مردم می فروشند. نیازها و مطالبات مردم در بازاریابی محصول محور جایگاهی ندارد فقط مشخصات محصول(بیو گرافی) مهم است نه فواید محصول(تخصص و کارامدی) .

امروز آگاهی بخشی و آگاهی یابی باید از بازاریابی محصول محور به مصرف کننده محور تبدیل شود. یعنی نامزدها باید نیازها و مطالبات مردم را محور قرار دهند. و برند خود را بر اساس فواید محصول به مردم معرفی نمایند. نقش اساسی و روشنگری عزیزان بخشی باید در خصوص فروشندگان محصول باشد که برخی وقت ها جنس های بنجل را به مردم می فروشند. مراد از محصول نامزدهای دیگر ساخته است که در بازاریابی سیاسی فروخته می شود انان به جای کباب بوی کباب و به جای استیک جلز و ولز ان را به مردم می فروشند.برخی از محصولات دارای بسته بندی خوشکل و شیک هستند اما وقتی به کار می گیریم بی کیفیتی و نا مرغوب بودن نمایان می شود. چالش کشیدن کیفیت و محتوای محصول (نامزد) مهم است نه تصویر سازی بازاریابان.

در انتخابات پیشرو باید مصرف کننده محوری نامزدها را از محصول محوری صرف تمییز و تشخیص داد. زمان محصول محوری در بازاریابی اقتصادی منسوخ شده است و امروزه در بازاریابی سیاسی مصرف کننده محور شده است.یعنی نیازها ز مطالبات مردم باید در اولویت باشد.وعده های حداکثری و تحقق حداقلی از تاکتیک های محصول محور است. در واقع تولیدکنندگان این محصولات با وعده های نمکین. ترد و پرصدا و بازاریابان سیاسی در صدد فروش محصول(نامزد خود هستند).مصرف کنندگان (رای دهندگان )خود باید تصویری واقعی از نامزد انتخاباتی را ببینند. نه اسپانسرها و بازاریابان که قصد فروش محصول. بنابراین روشنگری صاحبان دانش و بینش به این سمت و سو نیز کارساز است.

جناب اقای حامد عبدالهی با شناختی که از ایشان دارم خود ساخته است و خود پرداخته نه محصول دیگران که به فروش برسد. برخی از نامزدهای انتخاباتی خود را محصول کرده اند تا بنگاه های سیاسی انان را به مردم بفروشند. ایشان هر ان چه هست به شهروندان ارایه داده با صداقت نه با سیاست. با احترام یوسف سلمان خواه

 

خبر راست: انتشار مطالب خبری و یادداشت های دریافتی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.


شماره خبر 2751 - 2017/04/30
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com