بدون دیدگاه
2018/07/23 - 14:13

پرونده ای که باز ماند؛

کیک یزدی سمی خبر راست یا دروغ؟

نزدیک به دو هفته از ماجرای عجیبی که به سرعت در رسانه ها دست به دست شد میگذرد ، خبرهای ضد و نقیضی به گوش میرسید؛ کیک یزدی سمی

در خبرها آمده بود شخصی در گلسار رشت کیک یزدی آغشته به سم کشنده را بعنوان نذری بین مردم پخش کرد که در پی آن چند نفر مسموم شده و در نهایت فوت نمودند . اختصاصی خبر راست/ نزدیک به دو هفته از ماجرای عجیبی که به سرعت در رسانه ها دست به دست شد […]

در خبرها آمده بود شخصی در گلسار رشت کیک یزدی آغشته به سم کشنده را بعنوان نذری بین مردم پخش کرد که در پی آن چند نفر مسموم شده و در نهایت فوت نمودند .

اختصاصی خبر راست/ نزدیک به دو هفته از ماجرای عجیبی که به سرعت در رسانه ها دست به دست شد میگذرد ، خبرهای ضد و نقیضی به گوش میرسید اما چند روز بعد منابع رسمی اصل ماجرا را تکذیب کردند.

در خبرها آمده بود شخصی در گلسار رشت کیک یزدی آغشته به سم کشنده را بعنوان نذری بین مردم پخش کرد که در پی آن چند نفر مسموم شده و در نهایت فوت نمودند .

تیم رسانه ای خبر راست با تحقیقات گسترده ای در فضای مجازی و رسانه های رسمی و حتی منابع دولتی انجام داد که حداقل رد پایی از متوفی کشف شود .

اغلب افرادی که مدعی بودند فرد متوفی را میشناسند در نهایت آن را نقل قول از دیگری عنوان میکردند و منابع رسمی نیز خبر را تکذیب کردند اما بلاخره تحقیقات نتیجه داد و به یک اعلامیه منتهی شد چندین نفر معتقد بودند که اعلامیه مذکور مربوط به یکی از جان باختگان است با بررسی بیشتر خبرراست و اعزام خبرنگار در مراسم نتایج جالب توجه بدست آمد در آنجا نیز علت مرگ ضد و نقیض بود و چند روایت متضاد از ماجرا بیان شد پس از شنیدن اظهارات اطرافیان این تصور بوجود آمد که شاید بستگان مرحوم جهت پنهان نمودن علت واقعی فوت اقدام به شایعه سازی نموده و داستان کیک یزدی را از خود درآورده اند و تحقیقات در همان مرحله متوقف شد.

اما پیگیری ها از طرق غیر رسمی ادامه یافت و شنیده ها از برخی منابع که نخواستند نامشان فاش شود حکایت از صحت ماجرا دارد و گفته میشود دو نفر بر اثر استفاده از کیک یزدی مسموم فوت شده اند و پرونده بصورت ویژه در حال بررسی است که البته این ادعا بدلیل نداشتن مدارک مکتوب و رسمی توسط سایت خبر راست تایید نمیگردد و به جهت تنویر افکار عمومی و رسالت خبرنگاری به اطلاع عموم میرسد.

خبرراست توصیه میکند به هیچ عنوان مواد خوراکی را از افرادی که هویت آن محرز نیست تحویل نگیرند و مصرف نکنند


شماره خبر 27486 - 2018/07/23
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com