بدون دیدگاه
2018/07/21 - 9:46

خبر مهم آذری جهرمی از طرح عجیب مجلس در مورد ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان:

 استثنا‌ها به کار خود ادامه می‌دهند!

وزير ارتباطات در پست اينستاگرامي اش ، با اشاره به طرح ممنوعيت به كارگيري بازنشستگان كه در جلسه اين هفته مجلس بررسي مي شود، براي اولين بار از

وزیر ارتباطات در پست اینستاگرامی اش ، با اشاره به طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان که در جلسه این هفته مجلس بررسی می شود، برای اولین بار از “استثناهای قابل تامل برای عده‌ای” خبر داد. به گزارش خبر راست، این یعنی بار دیگر ، قانون برای عده ای استثنا خواهد شد و بسیاری از مدیران […]

وزیر ارتباطات در پست اینستاگرامی اش ، با اشاره به طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان که در جلسه این هفته مجلس بررسی می شود، برای اولین بار از “استثناهای قابل تامل برای عده‌ای” خبر داد.

به گزارش خبر راست، این یعنی بار دیگر ، قانون برای عده ای استثنا خواهد شد و بسیاری از مدیران بازنشسته به واسطه ی همین قانون ، می توانند به کار خود ادامه دهند و جوانگرایی، دوباره به حاشیه رانده می شود.

وزیر ارتباطات در متن پیام اینستاگرامی خود نوشته است:
آن گونه که در خبرها آمده این هفته در مجلس شورای اسلامی، طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان مطرح خواهد شد. جدای از حواشی مختلفی که درباره استثناهای قابل تامل برای عده‌ای در این طرح وجود دارد، از منظر دیگر، حاشیه بزرگتری نیز در بطن این موضوع به چشم می‌خورد.

امروز و در شرایط فعلی که باید تلاشهای بیشتری برای اداره کشور به عمل آورد و نیاز به نیروی جوانی بیشتر احساس می‌شود، تصویب قانون و اجبار دستگاهها و نهادهای کشور در استفاده از جوان‌ترها، آن هم با زور بازنشسته کردن عده‌ای دیگر، قطعا حاوی پیام مقاومت در برابر جوانگرایی و تاسف آور است. استفاده بیشتر از جوانان در دستگاههای اداری کشور یک ضرورت است که اعتقاد قلبی و عمل می‌طلبد نه صرفا یک الزام قانونی.


شماره خبر 27220 - 2018/07/21
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com