بدون دیدگاه
2017/04/27 - 13:43

رئیس ستاد انتخابات استان گیلان؛

الزامات قانونی تبلیغات نامزد های انتخاباتی اعلام شد

الزامات قانونی تبلیغات نامزد های انتخاباتی اعلام شد

به گزارش خبر راست، رئیس ستاد انتخابات استان گیلان در خصوص تبلیغات نامزد های انتخاباتی گفت : تشکیل ستادهادی اصلی نامزدهای ریاست جمهوری در شهرستان‌ها با مسئولیت ستاد استانی اصلی انجام می‌ شود.  محمد احمدی پور در نشست ستاد انتخابات که با حضور فرمانداران برگزار شد افزود : برابر دستورالعمل تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری که […]

به گزارش خبر راست، رئیس ستاد انتخابات استان گیلان در خصوص تبلیغات نامزد های انتخاباتی گفت : تشکیل ستادهادی اصلی نامزدهای ریاست جمهوری در شهرستان‌ها با مسئولیت ستاد استانی اصلی انجام می‌ شود.

 محمد احمدی پور در نشست ستاد انتخابات که با حضور فرمانداران برگزار شد افزود : برابر دستورالعمل تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری که از سوی وزارت کشور ابلاغ شده است نامزدهای ریاست جمهوری می‌توانند با تشکیل یک ستاد اصلی تبلیغات در تهران، مراکز استان‌ ها و شهرستان‌ها، دارای ستادهای فرعی متعدد دیگری نیز با مسئولیت ستاد اصلی هر استان و شهرستان باشند.

وی گفت : ستادهای اصلی شهرستان باید با معرفی مسئول ستاد اصلی استان و ستادهای فرعی شهرستانی با معرفی مسئول اصلی ستادهای شهرستانی با ذکر محل استقرار و مسئول مربوطه به ستاد انتخابات و فرمانداران شهرستان معرفی ‌شود.

رئیس ستاد انتخابات گیلان افزود : برگزاری هرگونه مراسم و اجتماعات تبلیغات انتخابات باید پس از کسب مجوز از وزارت کشور یا استانداری و فرمانداری بر اساس قانون فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی انجام شود.

محمد احمدی پور اعلام کرد : درخصوص برگزاری جلسات در دانشگاه‌ها نیز هیأت‌های ۳ نفره داخل دانشگاه مجوز می دهند و مسئول نظارت بر آن هستند.

وی گفت : انجام سخنرانی، پرسش و پاسخ از طرف نامزدهای انتخاباتی و طرفداران ایشان در مکان‌های مجاز مشروط به این است که از بلند گوهای سیار و ثابت در خارج از محیط سخنرانی استفاده نکنند.

رئیس ستاد انتخابات گیلان با بیان اینکه تشویق مردم برای مشارکت حداکثری در انتخابات متفاوت با استفاده از امکانات دولتی و عمومی له یا علیه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری است  خاطر نشان کرد: فراهم کردن مشارکت حداکثری آحاد ملت وظیفه‌ همه‌ قوا و نهادها است تا منویات رهبر معظم انقلاب در این خصوص فراهم شود.

محمد احمدی پور گفت : در همین زمینه جلسات برای مشارکت حداکثری از جمله جوانان و رای اولی کاملا قانونی است و اگر هرسازمان نظارتی تخلفی را مشاهده کرده است ستاد انتخابات از طریق مراجع قانونی برخورد خواهد کرد.

وی افزود : مباحثی که در خصوص بروز برخی تخلفات مطرح ‌شد کلی است و اگر مستنداتی در این خصوص وجود دارد برای بررسی و تصمیم ‌گیری به ستاد انتخابات استان ارائه  شود.

رئیس ستاد انتخابات گیلان با بیان اینکه ناسالم جلوه دادن روند برگزاری انتخابات بازی در زمین دشمن است  گفت : بزرگ نمایی ، تعمیم جز به کل و القاء تخلفات گسترده در انتخابات یکی از شگردهای اصلی جنگ روانی دشمنان نظام و انقلاب و رسانه های آنان در خارج از کشور علیه انتخابات است و باید تلاش کنیم با رعایت بصیرت و هوشیاری چنین بهانه هایی به آنها ندهیم.

محمد احمدی پور افزود : براساس قانون و فرامین رهبر معظم انقلاب رأی مردم حق الناس است و ما خود را پاسدار رأی مردم می‌دانیم.

 وی تصریح کرد : معیار درخصوص تشخیص تخلفات قانون انتخابات  است و سلایق افراد و جریانات سیاسی ملاک نیست.


شماره خبر 2614 - 2017/04/27
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com