بدون دیدگاه
2018/07/05 - 10:02

“ملکی” و “شادکام” به سپیدرود رشت پیوستند+تصاویر

کوروش ملکی دروازه‌بان فصل گذشته فولاد تبریز و محمد شادکام بازیکن فصل گذشته صنعت نفت آبادان به سپیدرود رشت پیوستند. "شادکام" به سپیدرود رشت

کوروش ملکی دروازه‌بان فصل گذشته فولاد تبریز و محمد شادکام بازیکن فصل گذشته صنعت نفت آبادان به سپیدرود رشت پیوستند. به گزارش خبر راست، باشگاه سپیدرود بلافاصله پس از عقد قرارداد با نظرمحمدی به عنوان سرمربی با یک دروازه بان و یک مهاجم نیز به‌عنوان بازیکن قرارداد منعقد کرد. بنابر این گزارش کوروش ملکی دروازه‌بان فصل گذشته […]

کوروش ملکی دروازه‌بان فصل گذشته فولاد تبریز و محمد شادکام بازیکن فصل گذشته صنعت نفت آبادان به سپیدرود رشت پیوستند.

بنابر این گزارش کوروش ملکی دروازه‌بان فصل گذشته فولاد تبریز و محمد شادکام بازیکن فصل گذشته صنعت نفت آبادان با امضای قراردادی به سپیدرود رشت پیوستند.

ملکی متولد سال ۱۳۷۰ از روستای تپه لری از توابع شهرستان روانسر و دروازه‌بانی است با ۱۹۸ سانت‌ متر قد که با وجود فیزیک خاصش رفلکس‌های خوبی در گلری دارد.

او فصل گذشته در گسترش فولاد تبریز و پیش از آن در لیگ دسته اول برای مس کرمان به میدان رفت و توانست از نظر آماری بهترین دروازه‌بان لیگ یک شود.

ملکی علاوه بر آن در تیم‌های پیکان تهران، مس سرچشمه و رفسنجان، پیروزی تهران و پدیده مشهد حضور داشت.

شادکام بیست و هشت ساله در پست وینگر چپ و راست بازی می‌کند و متولد تهران است.

وی پیش از این در تیم‌های صنعت نفت آبادان، پارسه تهران، گل گهر سیرجان، مقاومت تهران و فجرسپاسی شیراز حضور داشت و فوتبالش را از نوجوانان پرسپولیس تهران آغاز کرده است.

تسنیم


شماره خبر 26042 - 2018/07/05
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com