بدون دیدگاه
2018/07/03 - 22:12

سعيد ابراهيم خاني:

قطع برق برای بسیاری قطع زندگیست

سعيد ابراهيم خاني: قطع برق براي بسياري قطع زندگيست

خبر راست / سعید ابراهیم خانی درحالی که چند روز گذشته بیش از ١۵رسانه رسمی و مجوزدار گیلان  خبری را منتشر کردند که  در خواست و خطاب  مردم متدین گیلان از آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه گیلان داشت  برای ورود و برکناری”جمشید طالبی”مدیرعامل توزیع نیرو بودند. اما در کمال تعجب هنوز هیچ راهکاری از طرف مدیرعامل این […]

خبر راست / سعید ابراهیم خانی

درحالی که چند روز گذشته بیش از ١۵رسانه رسمی و مجوزدار گیلان  خبری را منتشر کردند که  در خواست و خطاب  مردم متدین گیلان از آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه گیلان داشت  برای ورود و برکناری”جمشید طالبی”مدیرعامل توزیع نیرو بودند.

اما در کمال تعجب هنوز هیچ راهکاری از طرف مدیرعامل این سازمان ارائه نشده و صرفا به ارسال جوابیه برای چندین رسانه نزدیک به استانداری گیلان و جناح دولت اکتفا شده که راه حلی مضحک و خنده دار است.

قطعی برق اکثر محلات شهرستان رشت در هفته های گرم و طاقت فرسا کابوسی تمام نشدنی است

قطعی ای که دامنگیر بسیاری از مراکز درمانی بهداشتی و محل سکونت بیمارن صعب العلاج و بیماری ها خاص با گرما و عذابهای آن دست و پنجه نرم میکنند.

حال جمشید طالبی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی گیلان باید پاسخگو باشدکه از زمان درخواست مردم برای برکناری وی آیا ستاد بحران درون سازمانی تشکیل داده؟

آیا از روش های تبلیغی ترویجی کاهش مصرف استفاده کرده؟

آیا برای کم کردن برق معابر و ذخیره برای مصرف مسکونی راه حلی عملی اندیشیده؟

چه کسی و سازمانی جوابگوی سالمندان،بیماران صعب العلاج و بیماری های خاص است اگر خدایی نکرده آسیب و خطری برای سلامتی آنها اتفاق بیفتد؟

خبر راست: انتشار مطالب خبری و یادداشت های دریافتی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.


شماره خبر 25944 - 2018/07/03
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com