بدون دیدگاه
2018/07/01 - 10:58

کیهان: میتینگ منافقین در پاریس، یعنی دروغ بودن ادعای FATF / حجت بر توجیه‌کنندگان FATF تمام شد

کیهان نوشت: سازمان تروریستی منافقین در سالگرد جنایت‌های زنجیره‌ای خود در تیر ماه ۶۰، اقدام به برگزاری میتینگ در پاریس کرد. میتینگ منافقین در پاریس

کیهان نوشت: سازمان تروریستی منافقین در سالگرد جنایت‌های زنجیره‌ای خود در تیر ماه ۶۰، اقدام به برگزاری میتینگ در پاریس کرد. به گزارش خبر راست، مجوز دولت فرانسه به این سازمان تروریستی و شرکت برخی سناتورهای فرانسوی و مشاور و وکیل ترامپ (رودی جولیانی و نیوت کینگریچ) در حالی است که فرانسه در کنار آمریکا […]

کیهان نوشت: سازمان تروریستی منافقین در سالگرد جنایت‌های زنجیره‌ای خود در تیر ماه ۶۰، اقدام به برگزاری میتینگ در پاریس کرد.

به گزارش خبر راست، مجوز دولت فرانسه به این سازمان تروریستی و شرکت برخی سناتورهای فرانسوی و مشاور و وکیل ترامپ (رودی جولیانی و نیوت کینگریچ) در حالی است که فرانسه در کنار آمریکا و انگلیس و آلمان، برای الحاق ایران به FATF (کارگروه مبارزه با تأمین مالی تروریسم) یقه‌درانی می‌کنند.

در نشست سازمان منافقین، برخی مقامات سابق اروپایی و آمریکا نیز حضور داشتند و به روال ۳۷ سال گذشته، بر عقده‌های ناگشوده براندازی جمهوری اسلامی تأکید شد.

مجوز برگزاری میتینگ به یک سازمان تروریستی ورشکسته که ۱۷ هزار شهروند ایرانی را در سلسله عملیات تروریستی ترور کرده،‌ گویاترین و تازه‌ترین سند درباره دروغ بودن ادعای مبارزه با تروریسم و تشکیلاتی مانند FATF است. چگونه دولت‌های غربی حامی تروریست‌ها می‌توانند مدعی مبارزه با تروریسم باشند و از ایران هم بخواهند که به خرده‌فرمایش‌های آنان تن دهد.

اکنون حجت بر توجیه‌کنندگان الحاق به FATF و ملحقات آن در ایران تمام شده است و اگر تا دیروز می‌شد توجیهات این جماعت را حمل بر ساده دلی و نادانی و بی‌خبری کرد، اکنون نمی‌توان حکمی جز وطن‌فروشی و خیانت درباره این جماعت صادر کرد.


شماره خبر 25714 - 2018/07/01

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com