بدون دیدگاه
2018/06/30 - 12:31

مارکار آقاجانیان انتخاب نهایی تیم مدیریتی جدید؛

مربی تیم ملی، سرمربی سپیدرود رشت شد 

مارکار آقاجانیان که پیش از این به عنوان کمک مربی تیم ملی به فعالیت می پرداخت پس از توافق با مسئولان تیم سپیدرود رشت امروز قرارداد خود را با این تیم منعقد

مارکار آقاجانیان که پیش از این به عنوان کمک مربی تیم ملی به فعالیت می پرداخت پس از توافق با مسئولان تیم سپیدرود رشت امروز قرارداد خود را با این تیم منعقد کرد.  به گزارش خبر راست، در حالیکه سرپرست تیم سپیدرود رشت پیش از این عنوان کرده بود پنج مربی به نام های دراگان […]

مارکار آقاجانیان که پیش از این به عنوان کمک مربی تیم ملی به فعالیت می پرداخت پس از توافق با مسئولان تیم سپیدرود رشت امروز قرارداد خود را با این تیم منعقد کرد. 

به گزارش خبر راست، در حالیکه سرپرست تیم سپیدرود رشت پیش از این عنوان کرده بود پنج مربی به نام های دراگان اسکوچیچ، علی کریمی، نادر دست نشان، حسین فرکی و مارکار آقاجانیان به عنوان نامزدهای نشستن روی نیمکت سپیدرودی ها در لیگ هجدهم محسوب می شوند امروز نام نهایی بیرون آمد و گیلک ها سکان دار خود را برای حضور در لیگ هجدهم شناختند.

مارکار آقاجانیان که در سال های اخیر همیشه به عنوان یکی از دستیاران کارلوس کی روش روی نیمکت تیم ملی می نشست در نهایت پس از مذاکره و توافق با مالک و مدیران جدید سپیدرود توانست قرارداد خود را با این تیم به امضا دربیاورد و به عنوانی جدیدترین مربی سپیدرودی ها لقب بگیرد.

 

مارکار را می توان دومین سرمربی سپیدرودی ها در لیگ هجدهم دانست پیش از آغاز این رقابت ها دانست چرا که پیش از این نادر دست نشان توسط مالک قبلی به عنوان سرمربی رشتی ها انتخاب شده بود اما پیش از آغاز برنامه های این مربی، مالکیت تیم تغییر کرد و بدین ترتیب صاحبان جدید سپیدرود کمک مربی تیم ملی فوتبال ایران را به عنوان سرمربی تیم سپیدرود به خدمت گرفتند.

 

علی نظرمحمدی و علی کریمی، دو سرمریی سپیدرودی ها در فصل هفدهم لیگ برتر بود. مربیانی که در نهایت نتوانستند حضور خود را روی نیمکت سرخ ها ادامه دار کنند.


شماره خبر 25644 - 2018/06/30
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com