بدون دیدگاه
2018/05/09 - 12:29

برگزاری مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی گیلان

با حضور حجت الاسلام و المسلمین تقوی – معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری کشور، مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد. به گزارش خبر راست، مراسم تکریم و تقدیر از زحمات و خدمات حجت‌الاسلام والمسلمین امیر چهری- رییس سابق دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم […]

با حضور حجت الاسلام و المسلمین تقوی – معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری کشور، مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد.

به گزارش خبر راست، مراسم تکریم و تقدیر از زحمات و خدمات حجت‌الاسلام والمسلمین امیر چهری- رییس سابق دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان و معارفه حجت‌الاسلام والمسلمین علی اسمعیلی گلی بیشه، پیش از ظهر امروز چهارشنبه با حضور حجت الاسلام دکتر تقوی- معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری کشور، هیئت رییسه دانشگاه علوم پزشکی گیلان، مسوولان سابق و جدید دفتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، روحانیون و مدیران دانشگاه در دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر گزار شد.

ارتقای فرهنگ سازمانی در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی گیلان
دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک – رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، ضمن خیر مقدم به مدعوین در این مراسم، گفت: دانشگاه علوم پزشکی گیلان طی دو سال اخیر مسیر پر فراز و نشیبی را طی نمود تا توانست از روزمرگی ای که دچار آن شده بود رهایی یابد. وی ادامه داد: در سال ۹۵ با برنامه ریزی استراتژیک و برنامه راهبردی، یک چشم انداز برای ۱۰ سال آینده دانشگاه پیش بینی شد که هم اکنون دو سال از آن طی شده است و دانشگاه در این مدت کوتاه توانست مقوله ارتقای فرهنگ سازمانی در دستور کار خود قرار دهد .

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، خاطر نشان کرد: مسایل مربوط به حوزه های فرهنگی در دانشگاه بسیار مهم و حایز اهمیت است و در این خصوص بزرگترین جشنواره قرآنی در آینده نزدیک به میزبانی این دانشگاه برگزار خواهد شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، اظهار داشت: در این مدت، دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه در حوزه دانشجویی و اعضای هیئت علمی شرایط ویژه ای را تجربه کرد و در این مدت توانست یک فضای آرام توام با هم دلی بین دانشجویان و اساتید ایجاد کند که در نوع خود بی نظیر است.

دکتر یوسف زاده یاد آور شد: با تعامل و همکاری معاونت فرهنگی و دفتر نهاد دانشگاه، شورای صنفی دانشجویان شکل گرفت و یک رضایت درونی برای دانشجویان ایجاد شد و یک فضای دوستی و ارتباط نزدیک در بین اساتید ایجاد شد که در برنامه های هم اندیشی اساتید مشهود بود.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر تقوی – معاون منابع انسانی نهاد  نمایندگی مقام معظم رهبری کشور، در این مراسم گفت:  در دانشگاه های علوم پزشکی بهترین و فرهیخته ترین افراد جامعه شاغلند ولی با خضوع و فروتنی با دفتر نهاد مقام معظم رهبری در تعامل و همکاری هستند.

دکتر تقوی خاطر نشان کرد: برای رسیدن به آرمان های بلند مقام معظم رهبری، راه بلند و طولانی در پیش داریم، آرمان هایی که برای رسیدن به یک نظام تمدن اسلامی تبیین شده است.

وی ادامه داد: برای رسیدن به تمدن اسلامی مورد نظر رهبری، با وجود دشمنانی که تمام قد در مقابل نظام اسلامی ایستاده اند، حتما باید از یک مسیر سخت و دشوار عبور کنیم .دشمنان در تلاشند تا کشور ما به رشد علمی دست پیدا نکند و در این خصوص دنبال تحریم و تهدید ما هستند، اما باید با کار و تلاش بیشتر به آینده امیدوارتر باشیم و در این مسیر دانشگاه ها با جدیت تلاش کنند.

برای رسیدن به آرمان های بزرگ انقلاب، وحدت در اصول امری ضروری است
این مقام مسوول خاطر نشان کرد: برای رسیدن به آرمان های بزرگ انقلاب، نیازمند وحدت و همدلی در میان تمام اقشار جامعه علی الخصوص فرهیختگان هستیم در این خصوص،  وحدت در اصول امری ضروری است.

دکتر تقوی تاکید کرد: اگر قانون فصل الخطاب و سرلوحه کار همه باشد، نیازی نیست که افراد بر روی موضوعات باهم تنازع کنند و اگر هم اختلاف سلیقه ای دارند، باید با سعه صدر و صبر و تحمل از آن عبور کنند.

وی دانشگاه های علوم پزشکی کشور را همچون نگینی دانست که در بین دانشگاه های کشور می درخشند و روز به روز قله های علم و دانش را یکی پس از دیگری فتح می کنند.

حجت الاسلام و المسلمین پور رضا – رییس سابق دفتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های گیلان، با اشاره به عملکرد مناسب دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان طی سال های اخیر، گفت: برای پذرش مسوولیت باید صبر و تحمل زیادی داشته باشیم، چون در مسیر انجام کارها به مسایل و مشکلاتی برخورد می کنیم که اگر صبر و تحمل ما بالا نباشد چه بسا زود خسته و سرخورده خواهیم شد.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر بصیری رییس جدید استانی مقام معظم رهبری در دانشگاه های گیلان نیز ضمن تقدیر و تشکر از دانشگاه علوم پزشکی گیلان بابت میزبانی این مراسم، گفت: مسوولیت هم مقدس است هم ممکن است پیامدهای ناگواری با خود برای کسی که آن را بر عهده می گیرد به همراه داشته باشد، از آن جهت مقدس است که آن مسوول برای تببین دین و گسترش عدالت تلاش کند و ممکن است در مسیر انجام مسوولیت مشکلاتی را نیز برای افرد ایجاد کند و آسیب های به وی برساند.

وی در ادامه ضمن تببین سیاست های جدید دفتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری از تلاش های حجت الاسلام و المسلمین چهری تقدیر و برای حجت الاسلام اسماعیلی در این جایگاه آرزوی موفقیت نمود.

در ادامه حجت الاسلام امیر چهری مسوول سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز ضمن ارایه گزارش کوتاه از دستاوردهای دوره مسوولیت خود، از همکاری و همراهی هیئت رییسه دانشگاه علوم پزشکی گیلان جهت پیشبرد اهداف نهاد تقدیر کرد.

چهری تاکید کرد: اگر دفتر نهاد دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جایی موفقیتی کسب کرده است، مرهون زحمات و تلاش مجموعه دانشگاه علوم پزشکی گیلان بوده و این موفقیت ها مختص دفتر نهاد نیست.

در پایان حجت الاسلام و المسلمین علی اسمعیلی گلی بیشه ضمن تشکر از مسولان نهاد کشور بابت حسن اعتمادی که به وی کردند، برای ادامه مسیر در سنگر جدید، ابراز امیدواری کرد و همکاری و همراهی همه مسوولان دانشگاه را خواستار شد و تاکید کرد: شناخت و آگاهی لازمه دستیابی به موفقیت است.

در پایان از زحمات حجت الاسلام والمسلمین امیر چهری، تقدیر و سرپرستی نهاد نمایندگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به حجت الاسلام والمسلمین اسمعیلی سپرده شد.


شماره خبر 24885 - 2018/05/09
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com