بدون دیدگاه
2018/06/09 - 12:30

پایان جنجال؛

حضور علی کریمی در تست پیش فصل سپیدرود

در حالیکه نادر دست نشان با تیم سپیدرود رشت قراداد یکساله بسته است علی کریمی امروز بعنوان سرمربی در تست پیش فصل این تیم حضور یافته است. علی کریمی در تست پیش فصل

در حالیکه نادر دست نشان با تیم سپیدرود رشت قراداد یکساله بسته است علی کریمی امروز بعنوان سرمربی در تست پیش فصل این تیم حضور یافته است. به گزارش خبر راست، در حالیکه نادر دست نشان چند هفته پیش بعنوان سرمربی با تیم سپیدرود رشت قراداد یکساله بسته است علی کریمی سرمربی فصل پیش این تیم […]

در حالیکه نادر دست نشان با تیم سپیدرود رشت قراداد یکساله بسته است علی کریمی امروز بعنوان سرمربی در تست پیش فصل این تیم حضور یافته است.

به گزارش خبر راست، در حالیکه نادر دست نشان چند هفته پیش بعنوان سرمربی با تیم سپیدرود رشت قراداد یکساله بسته است علی کریمی سرمربی فصل پیش این تیم لیگ برتری امروز در تست پیش فصل بازیکنان رده سنی ۱۸ تا ۲۱ سال در ورزشگاه سردار جنگل رشت حضور یافته است.
بعد از پایان هفدهمین دوره لیگ برتر فوتبال کشور، جام خلیج فارس علی کریمی سرمربی سپیدرود که قردادی ۲ ساله با این باشگاه دارد با جواد تن ‌زاده مالک سپیدرود  برای ادامه همکاری در چند نشست مذاکره کرد که در نهایت به توافق نرسیدند و قرار شد همه مطالبات وی و دستیارانش پرداخت و تسویه حساب شود.
در پی این توافق باشگاه سپیدرود رشت با نادر دست نشان سرمربی فصل پیش تیم ملوان انزلی قراردادی یکساله بست اما علی کریمی امروز به بهانه اینکه با وی و دستیارانش تسویه حساب نشده  و هنوز سرمربی سپیدرود محسوب می شود در تست پیش فصل این تیم حضور یافت.
از طرفی دیگر شهاب مومنی مدیرعامل پیشین سپیدرود رشت مدعی است که جواد تن زاده مالک کنونی این باشگاه به تعهدات مالی خودعمل نکرده و تیم سپیدرود رشت باید دوباره به اداره کل ورزش و جوانان گیلان واگذار شود.

شماره خبر 24364 - 2018/06/09
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com