بدون دیدگاه
2018/05/31 - 9:45

مدیر عامل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری رشت خبر داد:

روشن شدن نیمکتهای پارک مهر با انرژی خورشیدی

عصر روز چهارشنبه نهم خرداد ماه با حضور شهردار رشت و سجاد محجوب مدیرعامل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری رشت و جمعی از مسئولین شهری رشت مراسم  کلنگ زنی اغاز پروژه مسکن پارک مهر مسکن مهر رشت برگزار شد.

عصر روز چهارشنبه نهم خرداد ماه با حضور شهردار رشت و سجاد محجوب مدیرعامل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری رشت و جمعی از مسئولین شهری رشت مراسم  کلنگ زنی اغاز پروژه مسکن پارک مهر مسکن مهر رشت برگزار شد. اختصاصی خبر راست/ سجاد محجوب با اشاره به این که پارک مهر چهارمین پارک […]

عصر روز چهارشنبه نهم خرداد ماه با حضور شهردار رشت و سجاد محجوب مدیرعامل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری رشت و جمعی از مسئولین شهری رشت مراسم  کلنگ زنی اغاز پروژه مسکن پارک مهر مسکن مهر رشت برگزار شد.

اختصاصی خبر راست/ سجاد محجوب با اشاره به این که پارک مهر چهارمین پارک مسکن مهر است، گفت: این پارک در نزدیکی مسجد صاحب الزمان مجتمع مسکن مهر در زمینی به مساحت ۱۲ هزار متر مربع به اجرا. و در بهمن ماه امسال مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری رشت در خصوص امکانات پارک مهر گفت: پارک مهر به مبلمان، پایه چراغ ، زه کشی برای تخلیه آبهای سطحی، ست بازی کودکان و…. مجهز خواهد شد.

وی با تاکید بر ضرورت استفاده شهروندان از انرژی پاک تصریح کرد: در این پارک با هدف فرهنگ سازی وبا استفاده از پنل ها و توربین های تولید برق و انرژی خورشیدی تولید برق را خواهیم داشت و یا به عبارتی نیمکتهای این پارک بوسیله نورخورشید روشن خواهند شد.

سجاد محجوب با تاکید بر اینکه ۲۵۰۰ متر از پارک مهر به تولید انرژی پاک اختصاص خواهد یافت، گفت:  پارک مهر با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد ریال در بهمن ماه به بهره برداری خواهد رسید.

امادگی سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری رشت در افتتاح دو پارک در هر منطقه درصورت تعرفه زمین از سوی شهرداریهای مناطق تا پایان سال

مدیرعامل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری رشت از افتتاح دو پارک در هر منطقه تا پایان سال خبر داد و یادآور شد: برای پارکهای محله ای داخل شهر نیز طی مکاتبه سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری رشت  با مدیران مناطق  ضمن تعرفه عرصه هایی با سند مالکیت شهرداری از سوی شهرداریهای اقدام به احداث پارکهای محله ای خواهد شد.


شماره خبر 24010 - 2018/05/31
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com