بدون دیدگاه
2018/05/28 - 13:30

اعلام فهرست وسایل مجاز برای حجاج

سفر حج همچون سایر سفر‌ها نیازمند لوازم و وسایلی است که باید توسط زائر تهیه شود، همچنین لازم است زائران خانه خدا نسبت به مجاز بودن این وسایل اطلاع داشته باشند. وسایل مجاز برای حجاج

سفر حج همچون سایر سفر‌ها نیازمند لوازم و وسایلی است که باید توسط زائر تهیه شود، همچنین لازم است زائران خانه خدا نسبت به مجاز بودن این وسایل اطلاع داشته باشند. به گزارش خبر راست، سازمان حج و زیارت وسایل مجاز مورد نیاز زائران در سفر حج را اعلام کرد. از سازمان حج و زیارت، […]

سفر حج همچون سایر سفر‌ها نیازمند لوازم و وسایلی است که باید توسط زائر تهیه شود، همچنین لازم است زائران خانه خدا نسبت به مجاز بودن این وسایل اطلاع داشته باشند.

به گزارش خبر راست، سازمان حج و زیارت وسایل مجاز مورد نیاز زائران در سفر حج را اعلام کرد.

از سازمان حج و زیارت، سفر حج همچون سایر سفر‌ها نیازمند لوازم و وسایلی است که باید توسط زائر تهیه شود، همچنین لازم است زائران خانه خدا نسبت به مجاز بودن این وسایل اطلاع داشته باشند.

برخی اقلام مورد نیاز زائران ارجمند در طول سفر حج شامل دارو‌های اختصاصی مجاز (برای مصرف ۴۵ روز با مشورت پزشک)، سوابق پزشکی (زائران دارای سابقه بیماری حاد با مشورت پزشک مجموعه)، عینک اضافی به همراه بند آن، عینک آفتابی (جهت استفاده در مواقع مجاز و برای افراد حساس به نور آفتاب)، کرم ضد آفتاب بدون بو (جهت استفاده در مواقع مجاز و افراد حساس به نور آفتاب)، ملحفه و رو بالشتی (در صورت تمایل)، دمپایی راحت و مناسب برای استفاده در تردد‌ها، تسبیح و مهر نماز کوچک (البته برای استفاده در اماکن مجاز، هتل و مشاعر)، سجاده ساده (جهت استفاده هنگام نماز برای جلوگیری از تنفس مواد آلوده)، چادر مشکی و چادر نماز (ویپه بانوان)، ماسک دو لایه غیر دوخته طبی و سوزن نخ و سنجاق قفلی می‌شود که باید زائران در سفر حج خود حتما به همراه داشته باشند.


شماره خبر 23880 - 2018/05/28
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com