بدون دیدگاه
2018/05/27 - 12:19

محمد صلاح به جام جهانی می‌رسد

محمد صلاح با چشمانی گریان زمین را ترک کرد که این موضوع نشان از غیبت احتمالی او از جام جهانی داشت و این اتفاقی ناراحت کننده برای هواداران فوتبال بود.

محمد صلاح با چشمانی گریان زمین را ترک کرد که این موضوع نشان از غیبت احتمالی او از جام جهانی داشت و این اتفاقی ناراحت کننده برای هواداران فوتبال بود. به گزارش خبر راست، محمد صلاح، ستاره مصری باشگاه لیورپول شب گذشته در دیدار با رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا برخورد سختی با […]

محمد صلاح با چشمانی گریان زمین را ترک کرد که این موضوع نشان از غیبت احتمالی او از جام جهانی داشت و این اتفاقی ناراحت کننده برای هواداران فوتبال بود.

به گزارش خبر راست، محمد صلاح، ستاره مصری باشگاه لیورپول شب گذشته در دیدار با رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا برخورد سختی با سرخیو راموس داشت که منجر به مصدومیت وی و خروج زود هنگامش از زمین بازی شد.

صلاح با چشمانی گریان زمین را ترک کرد که این موضوع نشان از غیبت احتمالی او از جام جهانی داشت و این اتفاقی ناراحت کننده برای هواداران فوتبال بود.

در همین راستا اکانت رسمی تیم ملی مصر به نقل از پزشک این تیم از احتمال رسیدن محمد صلاح به ترکیب این تیم در جام جهانی خبر داد.

محمد صلاح به جام جهانی می‌رسد (+عکس)

در این پست آمده است:

محمد ابوالعلا، پزشک تیم ملی مصر با تماسی که با تیم پزشکی لیورپول داشت، مطلع شد که پس از گرفتن عکس از کتف محمد صلاح اکنون کتف اون بانداژ شده و بر اساس تشخیص ابوالعلا، او خوشبین است که صلاح تیم ملی مصر در جام جهانی را همراهی خواهد کرد.

باید دید در نهایت این اتفاق خواهد افتاد و شاهد حضور ستاره تیم ملی مصر در جام جهانی خواهیم بود یا نه.


شماره خبر 23813 - 2018/05/27
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com