بدون دیدگاه
2018/05/26 - 11:48

فرمانده انتظامی شفت خبر داد:

مامور قلابی ۲۸ ساله در شفت دستگیر شد

فرمانده انتظامی شفت از دستگیری مامور قلابی در این شهرستان خبر داد.

فرمانده انتظامی شفت از دستگیری مامور قلابی در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبر راست، سرهنگ علی صداقت گفت: در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر اینکه شخصی خود را مامور نیروی انتظامی معرفی کرده و از این عنوان سواستفاده می کند، بررسی موضوع در دستورکار پلیس قرار گرفت. وی بیان اینکه ماموران با انجام […]

فرمانده انتظامی شفت از دستگیری مامور قلابی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبر راست، سرهنگ علی صداقت گفت: در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر اینکه شخصی خود را مامور نیروی انتظامی معرفی کرده و از این عنوان سواستفاده می کند، بررسی موضوع در دستورکار پلیس قرار گرفت.

وی بیان اینکه ماموران با انجام تحقیقات فنی موفق به شناسایی متهم ۲۸ساله شدند،گفت: با هماهنگی مقام قضایی متهم دستگیر و در بررسی از مدارک همراه وی تعداد یک جلد کارت شناسایی انتظامی جعلی کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه، متهم در بررسی فنی به سوء استفاده و جعل عنوان مامور پلیس اعتراف کرد، اظهار داشت: متهم جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد.

سرهنگ صداقت در پایان از شهروندان خواست، جهت جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو در صورت مواجه شدن با درخواست های غیر معقول توسط افرادی که خود را مامور دولتی معرفی می‌کنند حتما از آنان کارت شناسایی معتبر درخواست کرده و هرگونه موارد مشکوک را سریعا از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.


شماره خبر 23742 - 2018/05/26
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com