بدون دیدگاه
2018/05/24 - 13:17

تصاویر اینستاگرام روحانی باموضوع حضور زنان در ورزشگاه

رئیس جمهور روحانی شب گذشته با انتشار تصاویری در اینستاگرامش بار دیگر از حضور زنان در ورزشگاه دفاع کرد. حضور زنان در ورزشگاه

رئیس جمهور روحانی شب گذشته با انتشار تصاویری در اینستاگرامش بار دیگر از حضور زنان در ورزشگاه دفاع کرد. به گزارش خبر راست، تصاویر زیر در استوری اینستاگرام رییس جمهور برای دفاع از حقوق بانوان برای پخش زنده مسابقات ورزشی زنان از تلویزیون و حضور آنها در ورزشگاه‌ها منتشر شد. ایران نوشت: در یکی از […]

رئیس جمهور روحانی شب گذشته با انتشار تصاویری در اینستاگرامش بار دیگر از حضور زنان در ورزشگاه دفاع کرد.

به گزارش خبر راست، تصاویر زیر در استوری اینستاگرام رییس جمهور برای دفاع از حقوق بانوان برای پخش زنده مسابقات ورزشی زنان از تلویزیون و حضور آنها در ورزشگاه‌ها منتشر شد.

ایران نوشت: در یکی از فتونیوزها روی استوری اینستاگرام رییس جمهور نوشته شده است: می گویند در ورزشگاه های فوتبال حرف های زشت زده می شود و صحیح نیست که زنان در آنجا حضور داشته باشند. آیا اگر مردهای ما در ورزشگاه ها چیزی بگویند که زیبا نباشد، باید زنان تاوان آن راپرداخت کنند؟

فتو نیوز دیگر دکتر روحانی حاوی این پیام می باشد: چه اشکالی دارد تلویزیون مسابقات زنان و دختران ما که با پوشش کامل در میادین ورزشی حضور می یابند را هم پخش کند؟ به ویژه زمانی که در برابر تیم های نامدار دنیا شجاعانه مسابقه می دهند و با کسب پیروزی های بزرگ موجب شادی همه ملت ایران می شوند.


شماره خبر 23694 - 2018/05/24
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com