بدون دیدگاه
2017/04/23 - 11:37

جانشین سرپرست دادسرای انقلاب مشهد؛

کشف محموله بزرگ مشروبات الکلی در مشهد

کشف محموله بزرگ مشروبات الکلی در مشهد

به گزارش خبر راست، جانشین سرپرست دادسرای انقلاب مشهد از کشف محموله بزرگ مشروبات الکلی در مشهد شامل ۲۱۹بطری انواع مشروبات الکلی خارجی  خبر داد. قاضی مهدی خدابخشی به جزئیات این خبر اشاره و اظهارکرد: ماموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز مشهد ظهر امروز خانه ای مسکونی که صاحبش آن محل را به […]

به گزارش خبر راست، جانشین سرپرست دادسرای انقلاب مشهد از کشف محموله بزرگ مشروبات الکلی در مشهد شامل ۲۱۹بطری انواع مشروبات الکلی خارجی  خبر داد.

قاضی مهدی خدابخشی به جزئیات این خبر اشاره و اظهارکرد: ماموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز مشهد ظهر امروز خانه ای مسکونی که صاحبش آن محل را به مکان دپوی مشروبات الکلی تبدیل کرده بود را در خیابان جلال آل احمد شناسایی کردند.

وی افزود: ماموران پس از تکمیل تحقیقات و اخذ مجوز ورود به منزل، با رعایت موازین شرعی وارد محل شدند و مکان را مورد بازرسی قرار دادند.

خدابخشی تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز دربازرسی از این خانه مسکونی ۲۱۹بطری انواع مشروبات الکلی خارجی را کشف و یک نفر متهم به هویت (ع .پ )۳۸ ساله را دستگیر کردند.

جانشین سرپرست دادسرای انقلاب مشهد بیان کرد: متهم در اعترافات خود اعتراف کرد مشروبات الکلی را از مبدا استانهای غربی و به وسیله خودروهای شخصی به مشهد انتقال و توزیع می کرده است.

مهر


شماره خبر 2366 - 2017/04/23
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com