بدون دیدگاه
2018/05/20 - 12:19

پس از ابلاغ آن از سوی بانک مرکزی ؛

خرداد ماه بخشودگی وام های زیر ۱۰۰ میلیون تومان کلید می خورد

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از اجرای بخشودگی وام های زیر ۱۰۰ میلیون خبرداد.

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از اجرای بخشودگی وام های زیر ۱۰۰ میلیون خبرداد. به گزارش خبر راست، هادی قوامی ، با اشاره به قانون بودجه در خصوص وام های زیر ۱۰۰ میلیون تومان، اظهار داشت: آیین نامه اجرایی بخشودگی وام های زیر ۱۰۰ میلیون تومان در حال تدوین است […]

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از اجرای بخشودگی وام های زیر ۱۰۰ میلیون خبرداد.

به گزارش خبر راست، هادی قوامی ، با اشاره به قانون بودجه در خصوص وام های زیر ۱۰۰ میلیون تومان، اظهار داشت: آیین نامه اجرایی بخشودگی وام های زیر ۱۰۰ میلیون تومان در حال تدوین است و با ابلاغ آن از سوی بانک مرکزی به بانک ها، به مرحله اجرا می رسد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، گفت: برای بخشودگی وام های زیر ۱۰۰ میلیون تومان، اعتباری بالغ بر ۵ هزار میلیارد تومان برای بانک مرکزی در نظر گرفته شده است که بلافاصه با ابلاغ بانک مرکزی  بخشودگی اجرایی می شود.

نماینده مردم اسفراین در مجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه بخشودگی وام های بانک ملت نیز اجرا می شود، بیان داشت: امسال علاوه بر بانک های کشاورزی، تجارت، ملی، صادرات، رفاه و کارگران، بانک ملت نیز بودجه برای بخشش وام های زیر ۱۰۰ میلیون تومان دریافت می کند.

این نماینده مجلس با تاکید براینکه وام های زیر ۱۰۰میلیون بدون پرداخت سود و جریمه تسویه می شود، گفت: سود بانک ها از محل اعتبار ۵ هزار میلیارد تومان پرداخت می شود و با پرداخت اصل وام می توان تسویه کرد.

قوامی، با بیان اینکه بخشودگی وام های زیر ۱۰۰ میلیون تومان تا خرداد ابلاغ می شود، اظهار داشت: تا کنون ۵۶۰ هزار پرونده تسویه و حداقل ۱۵۰۰ میلیارد تومان سود بخشیده شده است.

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی بیان داشت: بیش از ۵ هزار میلیارد تومان منابع بانکی به بانک ها برگشته است، یعنی پیش از دو برابر سودی که بخشیده شده است به منابع بانکی برگشته است.


شماره خبر 23504 - 2018/05/20
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com