بدون دیدگاه
2018/05/20 - 9:45

رئیس پلیس راه استان گیلان خبر داد:

به علت ریزش کوه محور پونل به خلخال مسدود شد

سرهنگ حسین محمدپور گفت: به علت ریزش کوه در محور پونل به خلخال نرسیده به روستای زندانه جاده مسدود گردیده است و تردد در این محور امکان پذیر نمی باشد. ریزش کوه محور پونل به خلخال

سرهنگ حسین محمدپور گفت: به علت ریزش کوه در محور پونل به خلخال نرسیده به روستای زندانه جاده مسدود گردیده است و تردد در این محور امکان پذیر نمی باشد. به گزارش خبر راست، سرهنگ حسین محمدپور، رئیس پلیس راه استان گیلان گفت: به علت ریزش کوه در محور پونل به خلخال نرسیده به روستای زندانه […]

سرهنگ حسین محمدپور گفت: به علت ریزش کوه در محور پونل به خلخال نرسیده به روستای زندانه جاده مسدود گردیده است و تردد در این محور امکان پذیر نمی باشد.

به گزارش خبر راست، سرهنگ حسین محمدپور، رئیس پلیس راه استان گیلان گفت: به علت ریزش کوه در محور پونل به خلخال نرسیده به روستای زندانه جاده مسدود گردیده است و تردد در این محور امکان پذیر نمی باشد.

این مقام انتظامی در ادامه افزود: با توجه به این که کارکنان محترم راهداری در حال تلاش برای پاکسازی مسیر هستند رانندگان می توانند از مسیر اسالم به خلخال تردد نمایند ودر ضمن پس از پاکسازی و بازگشایی جاده بلافاصله به اطلاع خواهد رسید.


شماره خبر 23489 - 2018/05/20
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com