بدون دیدگاه
2018/05/14 - 11:37

حج و زیارت اطلاعیه داد؛

پرداخت قسط دوم هزینه حج تمتع از سه‌شنبه به مدت ۱۰ روز

سازمان حج و زیارت اعلام کرد: زائران حج تمتع سال جاری از روز سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه به مدت ۱۰ روز فرصت دارند تا نسبت به پرداخت بخش دوم هزینه سفر خود اقدام کنند. قسط دوم هزینه حج تمتع

سازمان حج و زیارت اعلام کرد: زائران حج تمتع سال جاری از روز سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه به مدت ۱۰ روز فرصت دارند تا نسبت به پرداخت بخش دوم هزینه سفر خود اقدام کنند. به گزارش خبر راست، در اطلاعیه سازمان حج و زیارت آمده است: زائران حج تمتع سال جاری باید از روز […]

سازمان حج و زیارت اعلام کرد: زائران حج تمتع سال جاری از روز سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه به مدت ۱۰ روز فرصت دارند تا نسبت به پرداخت بخش دوم هزینه سفر خود اقدام کنند.

به گزارش خبر راست، در اطلاعیه سازمان حج و زیارت آمده است: زائران حج تمتع سال جاری باید از روز سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه به مدت ۱۰ روز باید نسبت به پرداخت بخش دوم هزینه سفر خود اقدام کنند.

این اطلاعیه می‌افزاید: پرداخت مبلغ مذکور می‌تواند به صورت آنلاین و از طریق سامانه reserve.haj.ir انجام شود و نیازی به مراجعه مستقیم به کاروان یا شعب بانک ملی نخواهد بود.

یاد آور می‌شود، بخش اول هزینه سفر حج تمتع سال ۹۷ پس از ثبت نام قطعی زائران و قبل از انجام معاینات پزشکی از آنان دریافت شده بود که این رویکرد برای تسهیل و رفاه حال زائران انجام گرفت.

گفتنی است در بخش نخست زائرین مابه التفاوت مبلغ فیش حج و سود تسهیلات فیش حج را تا سقف مبلغ ۱۰ میلیون تومان پرداخت کردند.

باقیمانده هزینه حج نیز با عنوان قسط دوم باید در زمان مقتضی (از روز سه شنبه ۲۵/۰۲/۹۷ ) واریز شود که البته در این بخش نیز تسهیلات یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی بانک ملی برای زائران محاسبه می‌شود و آنها باز هم باید مابه التفاوت را بپردازند.


شماره خبر 23199 - 2018/05/14
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com