۱ دیدگاه
2017/04/22 - 14:09

گفتگوی جانشین سازمان اطلاعات سپاه با روحانی درباره تلگرام صوتی

گفتگوی جانشین سازمان اطلاعات سپاه با روحانی درباره تلگرام صوتی

به گزارش خبر راست، در صحبتی که با حجت‌الاسلام روحانی داشتیم، تأکید کردیم که راه‌اندازی تلگرام صوتی سبب می‌شود ما هیچ موردی را نتوانیم کنترل کنیم. سردار نجات جانشین سازمان اطلاعات سپاه ظهر پنجشنبه در همایش سراسری هیأت رزمندگان اسلام که در مجتمع امامت مشهد برگزار شد، با بیان اینکه یکی از مشکلات ما خطر استمرار […]

به گزارش خبر راست، در صحبتی که با حجت‌الاسلام روحانی داشتیم، تأکید کردیم که راه‌اندازی تلگرام صوتی سبب می‌شود ما هیچ موردی را نتوانیم کنترل کنیم.

سردار نجات جانشین سازمان اطلاعات سپاه ظهر پنجشنبه در همایش سراسری هیأت رزمندگان اسلام که در مجتمع امامت مشهد برگزار شد، با بیان اینکه یکی از مشکلات ما خطر استمرار غربگرایی است،گفت: در چنین شرایطی روی کار آمدن یک دولت انقلابی ضرورت به شمار می‌رود.

وی افزود: مدرنیته وقتی در جامعه پیاده شود، تبدیل به مدرنیزم می‌شود، دولت‌‌هایی که داخل ایران می‌آیند، می‌گویند باید مدرنیزه شویم، در صحبتی که با حجت‌الاسلام روحانی داشتیم، تأکید کردیم که راه‌اندازی صوت تلگرام سبب می‌شود ما هیچ موردی را نتوانیم کنترل کنیم، اما رئیس جمهوری در پاسخ گفتند چرا با هر تکنولوژی که از غرب وارد می‌شود، مخالفت می‌کنید؟

ایران


شماره خبر 2312 - 2017/04/22
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com