بدون دیدگاه
2018/05/12 - 19:28

برای کنترل بازار گیلان؛

بیانیه ی مشترک سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان و تعزیرات حکومتی استان گیلان

برای کنترل بازار گیلان ؛ بیانیه ی مشترک سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان و تعزیرات حکومتی استان گیلان

به گزارش خبر راست، فرهاد دلق پوش، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان و رضا قشلاقی، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گیلان طی نشستی ، بیانیه ای مشترک به شرح ذیل به منظور کنترل مطلوب بازار صادر نمودند: بسم الله الرحمن الرحیم «در راستای ثبات و آرامش توام با نظارت عالیه در بازار، این […]

به گزارش خبر راست، فرهاد دلق پوش، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان و رضا قشلاقی، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گیلان طی نشستی ، بیانیه ای مشترک به شرح ذیل به منظور کنترل مطلوب بازار صادر نمودند:

بسم الله الرحمن الرحیم

«در راستای ثبات و آرامش توام با نظارت عالیه در بازار، این بیانیه مشترک از ارکان نظارتی در وضعیت و شرایط کنونی متاثر از فضای بین المللی و استانی صادر می گردد.

به استناد فرمایش مقام معظم رهبری و نامگذاری سال حمایت از کالای ایرانی، لازم است همه اقشار و اصناف سختکوش نسبت به آن انجام وظیفه کنند. طرفین به اهمیت تداوم و افزایش همکاری های مشترک با توجه به احتمال ایجاد فضای روانی در بازار به علت یاوه گویی های رئیس جمهوری آمریکا در مورد برجام، اتفاق نظر داشته و برخورد با متخلفان در بازار را در اولویت امور برای جلوگیری از تضییع حقوق مصرف کنندگان لازم می دانند.

با توجه به نزدیکی ایام مبارک ماه رمضان و ورود گردشگران همزمان با فصل تابستان، بازرسین اصناف و سازمان صنعت، معدن و تجارت  که در واقع ضابطین اداره کل تعزیرات حکومتی برای برخورد با اخلالگران نظم و ثبات در بازار هستند، به صورت فعال در اکیپ های مختلف نظارتی، به سرعت وارد عمل خواهند شد. هرگونه افزایش قیمت ها به بهانه های مختلف، همراهی با دشمنان نظام محسوب شده  و فاقد وجاهت قانونی می باشد و بدون هیچگونه چشم پوشی و مماشاتی، مورد پیگیری قانونی قرار می گیرد.

ناهماهنگی های بازار در شهرستانهای استان گیلان قابل پذیرش نیست و وحدت رویه در کل استان به صورت هماهنگ و یکپارچه اتخاذ می گردد.

با توجه به دستاوردها و عرق ملی، با تکیه بر توان داخلی، نسبت به منافع مردم حساس هستیم و از اصناف و تشکلهای مختلف استان انتظار داریم از بخشی نگری و نگاه شخصی، به شدت پرهیز نمایند تا زمینه سوء استفاده ی متخاصمان و معاندان نظام جمهوری اسلامی  فراهم نشود.

تاکنون بین بخشهای مختلف اصناف همراهی قابل توجهی وجود داشته است ولی نظارت دقیق و فعالیت بیش از پیش در این برهه از زمان مدنظر و مورد انتظار است و این بیانیه به کلیه اتاقهای اصناف و اتحادیه های استان به صورت مکتوب و لازم الاجرا ابلاغ خواهد شد.

لذا ضمن قدردانی از تولید کنندگان، توزیع کنندگان  و بازاریان صحیح العمل، متعهد و منصف استان، از مردم هوشیار و اندیشمند استان گیلان نیز طلب همراهی و مساعدت در پیاده سازی سیاستهای نظارتی و کنترل و تعادل در بازار را داریم که با اطلاع رسانی بهنگام، از طریق سامانه ۱۲۴ خدمتگذاران خود را در انجام شایسته وظایف و مسئولیت ها یاری رسانند.»


شماره خبر 23094 - 2018/05/12
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com