بدون دیدگاه
2018/05/06 - 10:38

پس از برگزاری جلسه‌ای؛

علی کریمی از سپیدرود رفتنی شد! 

علی کریمی، سرمربی نیم‌فصل دوم سپیدرود در پایان جلسه‌ای که با مدیران این باشگاه داشت، توافق کرد تا بعد از تسویه حساب از این تیم جدا شود. علی کریمی از سپیدرود

علی کریمی، سرمربی نیم‌فصل دوم سپیدرود در پایان جلسه‌ای که با مدیران این باشگاه داشت، توافق کرد تا بعد از تسویه حساب از این تیم جدا شود. به گزارش خبر راست،  علی کریمی که از نفت تهران راه سپیدرود را در پیش گرفته بود، امروز در جلسه‌ای با حضور مدیران سپیدرود شرکت کرد و با […]

علی کریمی، سرمربی نیم‌فصل دوم سپیدرود در پایان جلسه‌ای که با مدیران این باشگاه داشت، توافق کرد تا بعد از تسویه حساب از این تیم جدا شود.

به گزارش خبر راست،  علی کریمی که از نفت تهران راه سپیدرود را در پیش گرفته بود، امروز در جلسه‌ای با حضور مدیران سپیدرود شرکت کرد و با توجه به عدم توافق روی جزئیات و برخی موارد، قرار بر این شد تا بعد از تسویه حساب مالی با سپیدرود، رسما قراردادش با این تیم را فسخ کند.

این تیم پُر هوادار شمالی که با علی نظرمحمدی به لیگ برتر صعود کرده بود، بعد از اتمام کار او و حضور کوتاه مدت امید روانخواه، علی کریمی را به‌عنوان سرمربی برگزید و با حضور این مربی از سقوط به دسته پایین‌تر نجات یافت ولی اختلافات میان علی کریمی و مدیران باشگاه، مانع از ادامه همکاری یکدیگر شد.

کریمی با سپیدرود قراردادی سه ساله امضاء کرده ولی ظاهرا مدیران باشگاه قول داده‌اند تا ضمن تسویه حساب با وی، جا را برای حضور یک مربی جدید در سپیدرود باز کنند.

علی کریمی که در نیم‌فصل اول لیگ هفدهم هدایت نفت تهران را برعهده داشت، به دلایل مشابه با سپیدرود از این تیم جدا شد و حالا با وجود انجام نسبتا موفق ماموریتش از سپیدرود هم خواهد رفت تا آینده خود را در تیم دیگری جستجو کند.

موارد اختلافی میان علی کریمی و مدیران باشگاه سپیدرود بر سر میزان اختیارات و حضور برخی از افراد در کادر فنی این تیم بوده است؛ همچنین علی کریمی توقعاتی از باشگاه داشته که ظاهرا برآورده شدن آنها امکان پذیر نبوده است.


شماره خبر 22846 - 2018/05/06
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com