بدون دیدگاه
2018/05/05 - 10:25

سانسور شجریان در سخنان علی مطهری توسط صداوسیما

در برنامه کاردانها که روز جمعه بعدازظهر باز پخش شد، آنجا که مجری برنامه جناب آقای کاردان از من درباره موسیقی سنتی و پاپ سؤال کرد؛ سانسور شجریان در سخنان علی مطهری

به گزارش خبر راست، علی مطهری در اینستاگرام نوشت: در برنامه کاردانها که روز جمعه بعدازظهر باز پخش شد، آنجا که مجری برنامه جناب آقای کاردان از من درباره موسیقی سنتی و پاپ سؤال کرد و این که صدای کدام یک از خوانندگان را می پسندی، بنده نام چند تن از خوانندگان سنتی و در […]

به گزارش خبر راست، علی مطهری در اینستاگرام نوشت:

در برنامه کاردانها که روز جمعه بعدازظهر باز پخش شد، آنجا که مجری برنامه جناب آقای کاردان از من درباره موسیقی سنتی و پاپ سؤال کرد و این که صدای کدام یک از خوانندگان را می پسندی، بنده نام چند تن از خوانندگان سنتی و در رأس آنها آقای شجریان را ذکر کردم ولی صدا و سیما نام ایشان را حذف کرد.

این کار را صحیح نمی دانم. اگر ما به یک موضع سیاسی آقای #شجریان در فضای هیجانی سال ۸۸ انتقاد داشته باشیم نباید آن را به همه عرصه ها سرایت دهیم. اینها را سخت گیری های بیجا می دانم.

جالب است که چند روز پیش این مطلب را به آقای دکتر علی عسکری رئیس سازمان صدا و سیما گفتم، ایشان گفت من هم این کار را درست نمی دانم.


شماره خبر 22782 - 2018/05/05
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com