بدون دیدگاه
2018/05/03 - 11:56

معاون دادستان کل:

ایران در فیلترینگ تلگرام موفق‌تر از روسیه خواهد بود

معاون دادستان کل کشور از اهتمام همه مسئولان برای فیلتر تلگرام خبر داد و تاکید کرد: ایران در فیلتر تلگرام موفق‌تر از روسیه خواهد بود.

معاون دادستان کل کشور از اهتمام همه مسئولان برای فیلتر تلگرام خبر داد و تاکید کرد: ایران در فیلتر تلگرام موفق‌تر از روسیه خواهد بود. به گزارش خبر راست، عبدالصمد خرم‌آبادی در یادداشتی در کانال شخصی خود در یکی از پیام‌رسان‌های داخلی نوشت: علیرغم تبلیغات وسیع رسانه‌های آمریکایی و غربی و طرفداران آنها دائر بر ناموفق […]

معاون دادستان کل کشور از اهتمام همه مسئولان برای فیلتر تلگرام خبر داد و تاکید کرد: ایران در فیلتر تلگرام موفق‌تر از روسیه خواهد بود.

به گزارش خبر راست، عبدالصمد خرم‌آبادی در یادداشتی در کانال شخصی خود در یکی از پیام‌رسان‌های داخلی نوشت:

علیرغم تبلیغات وسیع رسانه‌های آمریکایی و غربی و طرفداران آنها دائر بر ناموفق بودن فیلتر تلگرام در روسیه, فیلتر تلگرام در این کشور موفق بوده و بعد از فیلتر رتبه بازدید تلگرام در این کشور سقوط فاحشی داشته است.

بررسی‌های به عمل آمده حاکی از آن است که رتبه بازدید تلگرام قبل از فیلتر شدن در روسیه ۱۰۵ بوده وظرف ده روز گذشته از رتبه یکصد و پنجمین پایگاه پر بازدید به رتبه ۲۰۹ سقوط کرده است. یعنی هر روز بیش از ده پله سقوط داشته است.

باتوجه به روند پر شتاب مهاجرت مردم با بصیرت ایران اسلامی به پیام‌رسان‌های داخلی و دانش و تجربه جوانان و مهندسان نخبه ایرانی و عزم جزم و هماهنگی بی‌‌‌نظیر اکثریت قریب به اتفاق مسئولان در رفع سلطه بیگانگان بر فضای مجازی کشور، ان‌شاءالله جمهوری اسلامی ایران در این زمینه موفق‌‌‌تر عمل خواهد کرد.


شماره خبر 22741 - 2018/05/03
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com