بدون دیدگاه
2018/05/03 - 10:33

مشاور رییس سازمان خصوصی سازی ؛

واریز سود سهام عدالت متاخرین تا آخر خرداد پایان می یابد

مشاور رییس سازمان خصوصی سازی از آغاز واریز سود سهام عدالت ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار متاخر از روز گذشته خبر داد و گفت: کار واریز سود حداکثر تا آخر خرداد ماه پایان می یابد.

مشاور رییس سازمان خصوصی سازی از آغاز واریز سود سهام عدالت ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار متاخر از روز گذشته خبر داد و گفت: کار واریز سود حداکثر تا آخر خرداد ماه پایان می یابد. به گزارش خبر راست، سید جعفر سبحانی با بیان اینکه، از مجموع ۴۹ میلیون نفر مشمولان سهام عدالت حدود دو […]

مشاور رییس سازمان خصوصی سازی از آغاز واریز سود سهام عدالت ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار متاخر از روز گذشته خبر داد و گفت: کار واریز سود حداکثر تا آخر خرداد ماه پایان می یابد.
به گزارش خبر راست، سید جعفر سبحانی با بیان اینکه، از مجموع ۴۹ میلیون نفر مشمولان سهام عدالت حدود دو میلیون نفر متوفی بوده اند و بر همین اساس اقدامات برای واریز سود سهام عدالت برای ۴۷ میلیون نفر انجام شده است، اظهار داشت: اما از این تعداد حدود ۳میلیون و ۵۰۰ هزار نفر شماره شبای خود را با تاخیر به سامانه وارد کرده اند و به همین دلیل امکان واریز سود سهام عدالت برای این مشمولان همزمان با سایرین نبوده است.
وی ادامه داد: ۹۰ درصد راستی آزمایی شماره شبای متاخرین تا کنون انجام شده و بر همین اساس واریز سود سهام عدالت آنها از روز گذشته آغاز شده است. البته این گروه از مشمولان به صورت یکجا سود سهام عدالت را دریافت می کنند و برای آنها واریز به صورت مرحله بندی نخواهد بود.
به گفته وی، این سه میلیون و۵۰۰ هزار نفر شماره شبای خود را در ۳۵ بانک وارد کرده اند که تا کنون راستای آزمایی در ۲۱ بانک انجام شده است
سبحانی تصریح کرد: بر این اساس آن دسته از مشمولینی که طی دو ماهه انتهایی سال ۱۳۹۶ و یا در اوایل سال ۱۳۹۷ شماره شبای بانکی خود را به سازمان خصوصی سازی اعلام نموده و اکنون تایید شماره شبا مربوط در سامانه سهام عدالت قابل رویت می باشد به تدریج سود خود را دریافت خواهند کرد.
 مهر

شماره خبر 22718 - 2018/05/03
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com