بدون دیدگاه
2018/05/01 - 10:59

تکذیب خبر بازداشت احمدی‌نژاد

کانال تلگرامی دولت بهار منسوب به احمدی‌نژاد، با اشاره به شایعه بازداشت وی این خبر را تکذیب کرد. بازداشت احمدی‌نژاد

کانال تلگرامی دولت بهار منسوب به احمدی‌نژاد، با اشاره به شایعه بازداشت وی این خبر را تکذیب کرد. به گزارش خبر راست، کانال تلگرامی دولت بهار منسوب به احمدی‌نژاد، با اشاره به شایعه بازداشت وی این خبر را تکذیب کرد و نوشت: «صبح امروز خبر کذبی در یکی از رسانه‌های گم نام پیرامون دکتر احمدی […]

کانال تلگرامی دولت بهار منسوب به احمدی‌نژاد، با اشاره به شایعه بازداشت وی این خبر را تکذیب کرد.

به گزارش خبر راست، کانال تلگرامی دولت بهار منسوب به احمدی‌نژاد، با اشاره به شایعه بازداشت وی این خبر را تکذیب کرد و نوشت:

«صبح امروز خبر کذبی در یکی از رسانه‌های گم نام پیرامون دکتر احمدی نژاد منتشر شد که بلافاصله توسط رسانه‌های هر دو جناح سیاسی پوشش داده شد.

فارغ از انگیزه‌های پیدا و پنهان رسانه های متصل به جریان قدرت از انتشار این گونه خبرها، به نظر می رسد جریان های فاسد سیاسی بیشتر آرزوهای خود را در قالب شایعات بیان می کنند.

در شرایطی که پرسش های زیادی در افکار عمومی پیرامون عملکرد قوه قضائیه در پرونده‌های سیاسی وجود دارد و دولت نیز ناتوان از عمل به وعده‌های انتخاباتی، بحرانی‌ترین شرایط را در افکار عمومی دارد، پخش این گونه شایعات کذب کارکرد انحراف افکار عمومی از مطالبات اصلی و اساسی مردم را دارد که البته هرگز کارگر نخواهد بود.»


شماره خبر 22693 - 2018/05/01
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com