بدون دیدگاه
2018/04/23 - 12:07

شهردار رشت در دیدار با جمعی از جانبازان استان گیلان مطرح کرد:

راه اندازی دفتر نمایندگی امور ایثارگران در رشت

نشست دکتر نصرتی،شهردار رشت با جمعی از جانبازان و ایثارگران استان گیلان به مناسبت روز جانباز در تالار گفتمان شهرداری رشت برگزار شد.

نشست دکتر نصرتی،شهردار رشت با جمعی از جانبازان و ایثارگران استان گیلان به مناسبت روز جانباز در تالار گفتمان شهرداری رشت برگزار شد. به گزارش خبر راست، دکتر نصرتی در این نشست با ابراز خرسندی از دیدار با جانبازان و ایثارگران اظهار کرد: جانبازان، ایثارگران و خانواده های معظم شهدا با وجود تمامی مشکلات در […]

نشست دکتر نصرتی،شهردار رشت با جمعی از جانبازان و ایثارگران استان گیلان به مناسبت روز جانباز در تالار گفتمان شهرداری رشت برگزار شد.

به گزارش خبر راست، دکتر نصرتی در این نشست با ابراز خرسندی از دیدار با جانبازان و ایثارگران اظهار کرد: جانبازان، ایثارگران و خانواده های معظم شهدا با وجود تمامی مشکلات در تمامی صحنه ها حاضر هستند.

تاکید بر مناسب سازی معابر و دسترسی آسان برای جانبازان

وی به مناسب سازی معابر و دسترسی آسان برای جانبازان تاکید کرد و افزود: باید فضاها و معابر شهری برای تردد جانبازان آسان شود و باید قدر این عزیزان باارزش انقلاب را بدانیم.

شهردار رشت با بیان اینکه در چهل سال گذشته سختی های بسیاری را پشت سر گذاشتیم بیان کرد: به خواست خدا همواره در تمامی صحنه ها پیروز بوده ایم و یکی از دلایل این پیروزی اتحاد و همدلی بود.

دکتر نصرتی تصریح کرد: هروقت اتحاد و همدلی پررنگ تر باشد سرعت پیشرفت نیز بیشتر خواهد بود.

وی تاکید کرد: به هیچ عنوان نباید اجازه دهیم تلاش ها و ایثارگری های شهدا،جانبازان مورد هجمه بیگانگان قرار گیرد و نباید لحظه ای غفلت کنیم.

شهردار رشت کالای ایرانی را یک واژه عام قلمداد کرد و افزود: حمایت از کالای ایرانی تنها به معنی تولید کیف،کفش و … نیست.

وی نامگذاری شعار امسال به نام حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری را شعاری معنادار عنوان کرد و گفت: حمله به سوریه در عید مبعث و تحریم های مجدد در سال گذشته از سوی دشمن، معنادار بود و نباید داشته های خود را به راحتی در اختیار کسانی که علیه ما فعالیت می کنند قرار دهیم.

تسلیم و متوقف نمی شویم / پرسنل در صحنه هستند و کارها را بر زمین نمی گذارند

دکتر نصرتی با اشاره به اینکه افزایش قیمت ارز، کار مجموعه مدیریت شهری را تا حدی سخت کرده است بیان کرد: ممکن است در تولید درآمد و هزینه دچار مشکل شویم ولی تسلیم و متوقف نمی شویم.

شهردار رشت اذعان داشت: پرسنل شهرداری ثابت کردند با ۴ ماه حقوق معوقه می سازند و در صحنه هستند و کارها را بر روی زمین نمی گذارند.

وی از خرید ۱۵ دستگاه اتوبوس اسکانیا در اسفند سال گذشته خبر داد و گفت: اتوبوس ها برای دسترسی آسان برای خطوط ویژه خریداری شد و بقیه اتوبوس ها نیز مطابق برنامه ریزی انجام شده به ناوگان حمل و نقل رشت اضافه می شود.

دکتر نصرتی با اشاره به اینکه اگرچه حقوق شهروندی باید برای همه یکسان باشد ابراز داشت: شهر و کشور به خانواده ایثارگران بدهکار است و به آن صورت برای خانواده های معظم شهدا و ایثارگران اقدامی انجام نشده است.

وی از راه اندازی دفتر نمایندگی امور ایثارگران در رشت خبر داد و خاطرنشان کرد: ان شاء الله بتوانیم با راه اندازی این دفتر مشکلات ایثارگران،جانبازان و خانواده های شهدا را تا حدی رفع کنیم.

گفتنی است در این نشست مسعود نصرتی شهردار رشت، سید امیر حسین علوی رئیس شورای اسلامی شهر رشت، محمد حسن عاقل منش رئیس کمیسیون فرهنگی، محمد حسن علیپور عضو هیئت رئیسه و احمد رمضانپور نرگسی عضو شورای اسلامی شهر رشت، فاطمه قدیمی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت و جمعی دیگر از مدیران شهرداری حضور داشتند.


شماره خبر 22106 - 2018/04/23
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com