بدون دیدگاه
2018/04/21 - 23:04

بعد از دو روز؛

دستگیری سارق ۲۸ ساله طلا فروشی گلسار رشت

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان از دستگیری سارق ۲۸ ساله طلا فروشی گلسار رشت در کمتر از ۴۸ ساعت در پلیس راه رشت قزوین خبر داد.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان از دستگیری سارق ۲۸ ساله طلا فروشی گلسار رشت در کمتر از ۴۸ ساعت در پلیس راه رشت قزوین خبر داد. به گزارش خبر راست، سرهنگ فلاح کریمی در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع سرقت از یک طلا فروشی در منطقه گلسار رشت؛ دستگیری سارق در دستور کار کارآگاهان […]

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان از دستگیری سارق ۲۸ ساله طلا فروشی گلسار رشت در کمتر از ۴۸ ساعت در پلیس راه رشت قزوین خبر داد.

به گزارش خبر راست، سرهنگ فلاح کریمی در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع سرقت از یک طلا فروشی در منطقه گلسار رشت؛ دستگیری سارق در دستور کار کارآگاهان آگاهی قرار گرفت .

این مقام انتظامی با بیان اینکه سارق ۲۸ ساله و سابقه یک فقره جعل و کلاهبرداری را در پرونده خود دارد؛ افزود: سارق نیم ساعت پیش حین ورود به استان در پلیس راه رشت به قزوین حین مراجعت از تهران دستگیر شد.

سرهنگ فلاح کریمی با اشاره به اینکه یک کیلو طلای سرقتی و سلاح بکار رفته در سرقت از سارق کشف شد؛ بیان داشت: سارق اهل یکی از شهرستان های جنوبی استان و ساکن رشت می باشد.

به گفته وی؛ برای سارق پرونده مقدماتی تشکیل شده است.


شماره خبر 21987 - 2018/04/21
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com