بدون دیدگاه
2018/04/20 - 18:13

سخنگوی سپیدرود:

با روحیه خوب به مصاف فولاد می رویم/هدف کادرفنی و بازیکنان نیز کسب سه امتیاز این دیدار است

تیم فوتبال سپیدرود رشت در آخرین دیدار خانگی در رقابت های فصل جاری لیگ برتر، میزبان فولاد خوزستان است. سپیدرود رشت برابر فولاد خوزستان

تیم فوتبال سپیدرود رشت در آخرین دیدار خانگی در رقابت های فصل جاری لیگ برتر، میزبان فولاد خوزستان است. به گزارش خبر راست،  فرهاد خراسانی اظهار کرد: این دو تیم عصر یکشنبه هفته آتی (دوم اردیبهشت ماه) در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم می روند. فرهاد خراسانی ادامه داد: با توجه به شرایط جدول […]

تیم فوتبال سپیدرود رشت در آخرین دیدار خانگی در رقابت های فصل جاری لیگ برتر، میزبان فولاد خوزستان است.

به گزارش خبر راست،  فرهاد خراسانی اظهار کرد: این دو تیم عصر یکشنبه هفته آتی (دوم اردیبهشت ماه) در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم می روند.
فرهاد خراسانی ادامه داد: با توجه به شرایط جدول امیدواریم تیم فوتبال سپیدرود رشت برابر فولاد خوزستان به برتری برسد تا بدون در نظر گرفتن نتایج سایر تیم ها ، حضور سپیدرود برای فصل آینده در رقابت های لیگ برتر قطعی شود.
وی بیان کرد: البته سپیدرود با توجه به پیروزی هفته گذشته برابر تراکتور سازی تبریز، با روحیه خوب به مصاف فولاد می رود و هدف کادرفنی و بازیکنان نیز کسب سه امتیاز این دیدار است.
در جدول رده بندی و تا پایان هفته بیست و هشتم ، تیم فولاد خوزستان با کسب ۴۳ امتیاز در مکان ششم و سپیدرود رشت با ۲۹ امتیاز در مکان سیزدهم جدول قرار دارند.


شماره خبر 21879 - 2018/04/20
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com