بدون دیدگاه
2017/04/20 - 12:00

رئیس پلیس استان خوزستان:

من قاتل هستم/اعتراف سارق مسلح به قتل راننده پژو

من قاتل هستم/اعتراف سارق مسلح به قتل راننده پژو

به گزارش خبر راست، جانشین رئیس پلیس استان خوزستان از شناسایی و دستگیری قاتل و سارق مسلح خودرو در شهرستان شوش خبر داد. سرهنگ سید محمد صالحی گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه نافرجام خودرو که منجر به قتل راننده آن در شهرستان شوش شده بود، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس […]

به گزارش خبر راست، جانشین رئیس پلیس استان خوزستان از شناسایی و دستگیری قاتل و سارق مسلح خودرو در شهرستان شوش خبر داد.
سرهنگ سید محمد صالحی گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه نافرجام خودرو که منجر به قتل راننده آن در شهرستان شوش شده بود، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
این مقام انتظامی اظهار کرد: کارآگاهان عملیات ویژه پلیس آگاهی با بررسی سرنخ های به جا مانده و انجام اقدامات تخصصی یک متهم به هویت  “ه – ح”را شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.
سرهنگ صالحی ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه متهم یک دستگاه خودروی سواری پراید سرقتی، یک قبضه اسلحه کلت به همراه سه تیغه خشاب و چهار فشنگ غیر مجاز کشف شد.
وی تصریح کرد: متهم در تحقیقات پلیس ضمن اعتراف به پنج فقره سرقت مسلحانه خودرو و قتل یک نفر در این رابطه، گفت: حین سرقت دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ راننده آن مقاومت کرد که با شلیک به پایش و حضور ماموران پلیس راه از محل متواری شدم.
جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان در خاتمه خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضائی شد.
میزان

شماره خبر 2183 - 2017/04/20
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com