بدون دیدگاه
2017/04/20 - 10:53

سرمربی تیم فوتبال داماش:

شانس صعود تیم فوتبال داماش به جمع مدعیان

شانس صعود تیم داماش به جمع مدعیان

به گزارش خبر راست، سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان پس از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر شهرداری فومن گفت: با پیروزی در این دیدار به جدول بازگشتیم و شانس صعود ما افزایش یافت. هادی طباطبایی افزود: خوشبختانه در ۲ بازی اخیر توانستیم از فرصت های به دست آمده بهتر استفاده کنیم و به پیروزی […]

به گزارش خبر راست، سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان پس از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر شهرداری فومن گفت: با پیروزی در این دیدار به جدول بازگشتیم و شانس صعود ما افزایش یافت.

هادی طباطبایی افزود: خوشبختانه در ۲ بازی اخیر توانستیم از فرصت های به دست آمده بهتر استفاده کنیم و به پیروزی برسیم و در جدول نیز صعود کنیم.

طباطبایی گفت: البته هماهنگی خوبی بین بازیکنان ایجاد شده و شاهد این هماهنگی نیز بین تماشاگران هستیم تا استرس کمتری به بازیکنان وارد شود و هدف ما این است که با یکدلی و حمایت طرفداران خود، بتوانیم نتایج مطلوب تری کسب کنیم.

وی ادامه داد: امیدواریم که در ۴  بازی باقی مانده نیز بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم و به رقابت های لیگ دسته اول صعود کنیم تا جواب محبت هواداران را بدهیم.

سرمربی داماش اضافه کرد: در بازی برابر شهرداری فومن نیز حاشیه بسیار زیاد بود که اعتراضات بی مورد و همچنین اشتباهات داوری منجر به حاشیه های زیاد این بازی شد.

طباطبایی خاطرنشان کرد: ما علاوه براینکه یک گل به ثمر رساندیم  یک گل نیز به اشتباه آفساید اعلام شد و همچنین یک موقعیت مناسب دیگر داشتیم که آن موقعیت نیز از سوی کمک داور آفساید اعلام شد.


شماره خبر 2169 - 2017/04/20
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com