بدون دیدگاه
2017/04/19 - 10:52

دادستان بابلسر

دستگیری دو کارمند یکی از ادارات دولتی بابلسر به اتهام ساخت مهر جعلی و اخذ رشوه

دستگیری دو کارمند یکی از ادارات دولتی بابلسر به اتهام ساخت مهر جعلی و اخذ رشوه

به گزارش خبر راست، دادستان عمومی و انقلاب بابلسر از دستگیری دو کارمند یکی از ادارات دولتی بابلسر خبر داد. محسن نوروزی افزود: حسب گزارش واصله از یک اداره دولتی در شهرستان بابلسر، ساخت مهر جعلی توسط دو پرسنل اداره مذکور، به این دادستانی گزارش شد. وی ادامه داد:  موضوع مربوطه در دستور کار قضایی قرار […]

به گزارش خبر راست، دادستان عمومی و انقلاب بابلسر از دستگیری دو کارمند یکی از ادارات دولتی بابلسر خبر داد.
محسن نوروزی افزود: حسب گزارش واصله از یک اداره دولتی در شهرستان بابلسر، ساخت مهر جعلی توسط دو پرسنل اداره مذکور، به این دادستانی گزارش شد.
وی ادامه داد:  موضوع مربوطه در دستور کار قضایی قرار گرفت و متهمین دستگیر شدند.
نوروزی تشریح کرد: از داخل اتومبیل این افراد، مقدار ۲۷ گرم تریاک، ۶ گرم شیره تریاک و مقدار یک و نیم لیتر مشروبات الکلی دست ساز، آلات استعمال مواد مخدر همراه با مهرهای اداری این سازمان کشف و ضبط شد.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بابلسر اظهار داشت: به محض دستگیری، متهمین به پرداخت دو فقره چک هر یک به مبلغ یکصد میلیون ریال به عنوان رشوه به مامورین انتظامی اقدام کردند که موارد مذکور بلافاصله صورتجلسه و دو فقره چک ضبط شد.
نوروزی با اشاره به این مطلب که علاوه بر موارد یاد شده، اتهام اخذ رشوه به مبلغ ۸۲ میلیون ریال نیز به متهمین تفهیم شده است، خاطرنشان کرد: متهمین با قرار قانونی به زندان معرفی شده و پرونده در مرحله تحقیق قرار دارد.
میزان

شماره خبر 2114 - 2017/04/19
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com