بدون دیدگاه
2018/04/03 - 13:15

فرماندار اهواز خبر داد:

آتش‌سوزی قهوه‌خانه در اهواز عمدی بود/ دستگیری عامل حادثه/ افزایش تعداد جانباختگان

فرماندار اهواز با اشاره به عمدی بودن حادثه آتش‌سوزی بامداد امروز در قهوه خانه بازار کیان اهواز از افزایش تعدادجانباختگان این حادثه خبرداد . آتش‌سوزی قهوه‌خانه در اهواز

فرماندار اهواز با اشاره به عمدی بودن حادثه آتش‌سوزی بامداد امروز در قهوه خانه بازار کیان اهواز از افزایش تعدادجانباختگان این حادثه خبرداد . به گزارش خبر راست، نبی الله خون میرزایی با بیان اینکه یکی از مجروحان حادثه بامداد امروز در بازار کیان اهواز  فوت کرد، گفت: هاشم عفراوی با ۷۰ درصد سوختگی که […]

فرماندار اهواز با اشاره به عمدی بودن حادثه آتش‌سوزی بامداد امروز در قهوه خانه بازار کیان اهواز از افزایش تعدادجانباختگان این حادثه خبرداد .

به گزارش خبر راست، نبی الله خون میرزایی با بیان اینکه یکی از مجروحان حادثه بامداد امروز در بازار کیان اهواز  فوت کرد، گفت: هاشم عفراوی با ۷۰ درصد سوختگی که در بیمارستان طالقانی اهواز بستری بود، به علت شدت جراحات وارده درگذشت.

خون میرزایی همچنین با اشاره به عمدی بودن این حادثه افزود: نیروی انتظامی فرد مظنون را دستگیر کرده است.

وی با بیان اینکه هم اکنون هویت ۴ نفر از جانباختگان حادثه مشخص شده است، گفت: هویت این افراد حسن حیدری، عدنان عفراوی، فوائد غافلی و هاشم عفروای اعلام شده است.

خون میرزایی افزود : هویت ۶ نفر دیگر یا به دلیل همراه نداشتن مدرک سجلی یا شدت سوختگی همچنان نامشخص است.

هم اکنون ۸ جسد در بیمارستان طالقانی، ۲ جسد در بیمارستان گلستان و یک جسد در بیمارستان امام خمینی اهواز است.

به دنبال تماس شهروندی با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در ساعت ۰۱:۰۵ بامداد امروز (چهاردهم فروردین ماه) و گزارش وقوع حریق در یک قهوه‌خانه در بازار کیان اهواز واقع در نبش خیابان مدرس، بلافاصله اکیپ‌های آتش‌نشانی از سه ایستگاه همجوار به محل حادثه اعزام شدند و ظرف چهار دقیقه به محل حادثه رسیدند و در دقایق اولیه ۱۰ نفر کشته و ۹ نفر زخمی شدند.


شماره خبر 20805 - 2018/04/03

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com